מנעולן 24 שעות

נתקעתם מחוץ לבית באמצע הלילה? מנעולן 24 שעות ביממה זמין עבורכם בכל זמן ולכל צורך!

בשנים האחרונות כל עולם המנעולנות עובר לא מעט שינויים. אן עד לפני מספר שנים כל מנעולן חובב תחילת דרכו הצליח לפרוץ את כל סוגי המנעולים ללא כל ניסיון ובעזרת כלי עבודה בסיסיים בלבד, הרי לנו שכיום ישנם צילינדרים בעלי רמות אבטחה גבוהות במיוחד שיצליחו לאתגר אף את המנעולנים המקצועיים והמיושנים ביותר. אז אם גם רתם מתמודדים עם דלת נעולה שפשוט מסרבת להיפתח, או לחילופין עם דלת פתוחה שלא ננעלת, חשוב שתכירו כמה נקודות חשובות לפני שתזמינו את המנעולן הראשון שהצלחתם לאתר באופן שרירותי. אז ראשית, חשוב לדעת כי כל מנעולן אשר מציע את שירותיו בתחום חייב לעבור מסלול הכשרה קפדני בו הוא רוכש את כל הידע המקצועי להתמודדות נכונה עם כל צילינדר. לאחר תום מסלול ההכשרה בהצלחה, המנעולן מקבל רישיון לעסוק בתחום כך שאתם יכולים לדרוש לראות תעודות המוכיחות את מקצועיותו של המנעולן שלכם. אדם המציע את שירותיו בתור מנעולן 24 שעות ללא הכשרה מקצועית עלול לגרום לפגיעות רבות בדלת בעת ניסיון פריצתו, מה שלרוב יצריך מכם תיקון שיעלה הרבה יותר מעלות פריצה מקצועית על ידי מנעולן מוסמך. עוד חשוב לדעת כי מנעולן 24 שעות שאכן עבר את מלוא מסלול הכשרתו בהצלחה וקיבל רישיון לעסוק בתחום אחראי לתיקון כל נזק שיגרם לדלת בעת ניסיון פריצתו. אז גם אם אתם עומדים אובדי עצות מול דלת שפשוט מסרבת להיפתח, אל לעם להתפשר על המנעולן, וודאו כי הוא מחזיק ברישיון לעסוק בתחום. גבי המנעולן עוסק בתחום מזה לא מעט שנים ומציע שירותי מנעולן 24 שעות להתמודדות עם כל תקלה.

השינויים שאתם חייבים להכיר: צילינדרים חכמים הנפתחים לטביעות אצבע מוכרות ובעלי רמות אבטחה גבוהות במיוחד!

רגע לפני שניגע במספר פרטים טכניים שחשוב שתכירו אודות הליך פריצת דלתות והחלפת צילינדר, חשוב להדגיש ולומר כי כל השינויים הרבים מהשנים האחרונות בעולם המנעולנות מחייבים כל מנעולן מוסמך, מנעולן חירום וכן מנעולן 24 שעות, להקפיד להיות בהשתלמויות מקצועיות בתחום בתדירות גבוהה. מנעולן מקצועי ככל שיהיה, שעבר את מסלול הכשרתו לפני כמה שנים ומאז לא חידש את ידיעותיו והשכלתו המקצועיות והתאימם לצילינדרים החדשים בעלי רמות האבטחה הגבוהות, עלול למצוא את עצמו מסתבך בניסיון פריצה. גבי המנעולן מקפיד לחדש את ידיעותיו בתדירות גבוהה בכדי ליישר קו עם הקידמה המקצועית ולהעניק את השירות הטוב, המהיר והמקצועי ביותר לכל לקוחותיו. אז לאחר שנגענו במספר נקודות אודות השינויים בעולם המנעולנות ובחשיבות הרבה לבחור נכון מנעולן 24 שעות שעבר מסלול הכשרה מלא ומחזיק ברישיון, חשוב לגעת בכמה דגשים אודות ההתמודדות עם כל תקלה. ראשית, יש להבדיל בין מקרים בהם מתמודדים עם דלת פתוחה שלא ננעלת, לבין מקרים בהם מתמודדים עם דלת נעולה שמסרבת להפתח.

ההבדל הגדול בין התמודדות עם דלת פתוחה שלא ננעלת לבין התמודדות עם דלת נעולה שלא נפתחת

דלת פתוחה שמסרבת להינעל מאפשרת לכל מנעולן מקצועי לראות כל חלקי הצילינדר ולהתחקות אחר מקור התקלה. לא אחת מנעולן 24 שעות ידע להתגבר על התקלה ללא צורך בפריצות או החלפת צילינדרים כלל אך חשוב לדעת כי ההמלצה המקצועית היא להחליף את הצילינדר הקיים בכל מקרה. גם אם המנעולן אכן יזהה נכון את מקור התקלה ויצליח להתגבר עליה, ההמלצה של אנשי מקצוע היא להחליף צילינדר משתי סיבות עיקריות. האחת היא החשש שהצילינדר ימשיך לעשות עוד תקלות חוזרות ונשנות והשנייה היא העלויות הנמוכות של צילינדרים חדשים (באשר לעלויות הצילינדרים נרחיב מטה). לעומת זאת, הליך ההתמודדות עם דלת נעולה שלא נפתחת שונה בתכלית. מנעולן 24 שעות, מקצועי ככל שיהיה, לא תמיד יצליח להתחקות אחר מקור התקלה בשל העובדה הפשוטה כי אין לו גישה לכל חלקי הצילינדר. עובדה זו מחייבת להתחיל בהליך הפריצה אשר נעשה בשתי שיטות אפשריות. שיטת הפריצה הראשונה עדינה וידידותית במיוחד ואינה כוללת הרס של הצילינדר הקיים. במידה והמנעולן אכן מזהה את מקור התקלה ומתרשם כי ניתן להתגבר עליה ללא צורך בהרס הצילינדר הקיים, הוא יבחר להתגבר על הבעיה, לפתוח את הדלת ולאחר מכן לבחון את המצב מחדש. לעומת זאת, ברוב המקרים בהם לא ניתן לזהות את מקור התקלה ולהתגבר עליה ללא פתיחתה הדלת, מנעולן 24 שעות ביממה יבחר בשיטת הפריצה השנייה הכוללת קידוחים בנקודות אסטרטגיות והרס הצילינדר הקיים.

עוברים לשלב החלפת הצילינדר – כל מה שחייבים להכיר

שיטת הפריצה השנייה נחשבת לפשוטה, בטוחה ומהירה הרבה יותר ולכן רוב המנעולנים בוחרים בה. העובדה כי ההמלצה המקצועית היא להחליף את הצילינדר הקיים גם אם תקינותו אינה נפגעת, מונעת מהמנעולנים לנסות ולשמור על תקינותו ולכן הן מעדיפים את השיטה השנייה והפשוטה יותר. מיד לאחר תום הליך הפריצה, מנעולן 24 שעות ביממה המציע את שירותיו בתור מנעולן חירום, יעבור לשלב הבא, שלב החלפת הצילינדר. שלב זה אף הוא כולל מספר דגשים חשובים שכדאי שתכירו. הדגש הראשון הוא ההבדלים בין הצילינדרים השונים. לפני שתבחרו צילינדר חדש, חשוב לדעת כי ההבדלים המשמעותיים ביותר בין הצילינדרים השונים מסתכמים ברמת האבטחה ובאופן השימוש. ישנם צילינדרים הנפתחים על ידי מפתח ייעודי בלבד, אחרים מאפשרים לשלב קוד קבוע והחדשים ביותר נפתחים על ידי טביעת אצבע בלבד. ככל שהצילינדר נחשב למתקדם יותר, כך גם המחיר שתידרשו לשלם עליו יעלה. בדומה לכך, גם רמת האבטחה משפיעה על מחירי הצילינדרים וככל שרמת האבטחה גבוהה יותר כך מחיר הצילינדר יהיה גבוה יותר. גבי המנעולן אשר מציע את שירותיו בתחום מזה שנים ארוכות בתור מנעולן חירום, מנעולן מוסמך וכן מנעולן 24 שעות, מגיע מצויד עם מגוון צילינדרים שונים לבחירת לקוחותיו. אז איך בוחרים נכון אתם שואלים? ראשית חשוב להגדיר תקציב אותו תהיו מוכנים להשקיע לטובת רכישת צילינדר חדש. לאחר מכן, יש להתאים לתקציב העומד לרשותכם את הצילינדר בעל רמת האבטחה הגבוהה ביותר שאינו חורג מהתקציב. איזון מושלם בין רמת אבטחה מקסימלית לתקציב שלכם יבטיח לכם בחירה נכונה.

במידה והמנעולן שלכם פגע בדלת בעת ניסיון פריצתו – הוא אחראי לתקן את שהרס

חשוב להדגיש כי כיום יש לא מעט מנעולנים אשר מנסים להתקין ללקוחות שלהם מנעולים שעשו בהם שימוש בעבר ועברו חידוש מסוים. לכן, חשוב לשים לב כי הצילינדר שלכם מגיע בקופסא ייעודית וסגורה ובצירוף חמישה מפתחות לפחות. בחירה נכונה במנעולן מקצועי שסיים את כל מסלול הכשרתו בהצלחה, מקפיד לעבור השתלמויות מקצועיות וכמובן מחזיק ברישיון תקף לעסוק בתחום תבטיח לכם התמודדות מהירה, יעילה ומיטבית עם כל תקלה. גבי המנעולן מציע שירותי מנעולן 24 שעות כך שגם אם אתם נתקעים מחוץ לדירה באמצע הלילה, תוכלו ליצור קשר ולקבל שירות מידי. חשוב לחזור ולהדגיש כי במידה והמנעולן בו בחרתם פגע בדלת בעת ניסיונותיו לפרוץ אותה, הוא אחראי לתקן את כלל הפגיעות או לשלם תמורתם. לא מעט אנשים שלא מודעים לכך נאלצים לשלם לא מעט עבור שירותי התיקון. 

שתפו את המאמר לחברים:
Email
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Facebook
דילוג לתוכן