תיקון כספות

תיקון כספות – מנעולן מקצועי מחדש את ידיעותיו בתדירות גבוהה ומכיר היטב גם את הצילינדרים החדשים והמתקדמים ביותר!

בשנים האחרונות כל עולם המנעולנות עובר לא מעט שינויים משמעותיים הגורמים לרבים להתחדש כיום עם כספת ביתית לאיחסון כלל מוצריהם יקרי הערך. השינויים הבולטים ביותר שהביאו לעליית הביקוש החדה לכספות ביתיות הם שיפור רמות האבטחה של הכספות וכמובן שיפור נוחות השימוש בעזרת מערכות טכנולוגיות מתקדמות. עד לפני מספר שנים כל מנעולן בתחילת דרכו ידע להשלים הליך תיקון כספות מכל הסוגים תוך התגברות על כל סוגי הצילינדרים ללא ניסיון עשיר, ידע רחב או כלים מקצועיים. כיום, המנעולים החדשים בעלי רמות האבטחה הגבוהות יצליחו לאתגר גם את המנעולנים המקצועיים ביותר שעברו מסלול הכשרה מלא שהקנה להם את כל הידע והכלים להתמודד עם כל תקלה. מעבר לכך, כל עולם הטכנולוגיה שכובש את חיינו בשלל תחומים בזה אחר זה, הגיע גם לתחום המנעולנות. כיום ישנם צילינדרים מתקדמים המאפשרים את פתיחתם ונעילתם בעזרת אפליקצייה ייעודית בלבד. בעזרת האפליקצייה ניתן לבחור שעות פתיחה ונעילה, לצפות בכל פתיחה או נעילה של דלת הכספת ועוד. כלל התוספות הללו גרמו לרבים להחליט כי הגיע הזמן שגם הם יאחסנו את כל חפציהם יקרי הערך בכספת עמידה ובטוחה במיוחד. אז אם גם אתם שוקלים לשלב כספת ביתית בדירתכם, חשוב שתכירו עוד כמה נקודות חשובות לפני מעמד הבחירה.

מגוון סוגי כספות – רוצים לשלב כספת ביתית בדירתכם? חשוב שתכירו את כל סוגי הכספות

ראשית, חשוב לדעת כי בשל הביקוש הגדול, כיום ייצרני הכספות מייצרים מגוון עשיר של גדלים וסגנונות מותאמים לכל צורך. כיום ישנן כספות קיר, כספות מותאמות לחלל ארונות דירתכם, כספות מותאמות לנישה בקיר וכמובן כלל הדגמים מגיעים בכל גודל שתבחרו. המבחר הגדול יאפשר גם לכם לאתר את הכספת הטובה והמתאימה ביותר עבור מלוא הצרכים שלכם. רגע לפני שאתם יוצאים למעמד הרכישה,  כדאי שתכירו טיפ חשוב שיעזור לכם לבחור נכון כספת ביתית מותאמת במדוייק עבור הצרכים שלכם. כל שאתם נדרשים לעשות זה לערוך רשימה הכוללת את כל הפריטים שתרצו לשלב בכספת הביתית שלכם. את הרשימה יש לערוך במשך כחודש ימים על מנת לוודא שלא תשכחו דבר. רשימה זו תבטיח שתבחרו נכון כספת ביתית מותאמת לכל הפריטים שתרצו לאחסן ללא יוצא מן הכלל. אנשים רבים שבוחרים לדלג על שלב זה בטענה כי הם מכירים היטב את כל הפריטים שהם מתכננים להכניס לכספת, מוצאים את עצמם מתמודדים עם כספת ביתית גדולה במיוחד שלא לצורך או גרוע מכך, עם כספת ביתית קטנה שאינה מכילה את כל חפציהם. אז למה לא כולם בוחרים לשלב בדירתם כספת ביתית לשמירה מיטבית על חפצים יקרים אתם שואלים? אחת הסיבות השכיחות ביותר היא החשש בכספות תקולות שינעלו את כל החפצים יקרי הערך בפנים.

אחת הסיבות השכיחות ביותר בגינן רבים נמנעים משילוב כספת ביתית בדירתם – חשש לתקלות ופגיעה במוצרים היקרים בפנים הכספת

אנשים רבים בוחרים לוותר על כספת ביתית מחשש למצב בו הם ידרשו לשירותי תיקון כספות. שירותי תיקון כספות כוללים כמה וכמה שלבים שונים בהתאם למגוון מצבים איתם אתם מתמודדים. גבי המנעולן עבר מסלול הכשרה ארוך ומקיף המקנה לו את כל הידע והכלים המקצועיים להשלים כל הליך תיקון כספות. אך על מנת להרגיע אתכם, ריכזנו את שירותי תיקון כספות השכיחים ודרכי ההתמודדות עם המצבים המורכבים ביותר. גבי המנעולן מוזעק לא אחת למטרת תיקון כספות ביתיות בגין כספת שהצילינדר שלה מתחיל לעשות בעיות, לא נפתח וננעל בקלות כתמול שלשלום, פתוח ומסרב להינעל או גרוע מכך, נעול ומסרב להיפתח. כך או כך, גבי המנעולן המציע את שירותיו בתור פורץ כספות, ידע להשלים את כל שלבי תיקון כספות על הצד הטוב ביותר. הליך תיקון כספות הפשוט ביותר הוא התקנת מנעול כספת לכספת תקינה לחלוטין. לא מעט אנשים בוחרים בשירותי התקנת מנעול כספת במטרה להחליף את הצילינדר הישן בצילינדר חדש, עמיד ומתקדם יותר. הליך תיקון כספות זה יצריך מגבי המנעולן לשלוף בקלות את הצילינדר הקיים ולהתקין אחד חדש בהתאם לבחירתכם.

כך ניתן להתמודד עם כספת פתוחה שלא ננעלת ואף גרוע מכך, עם כספת נעולה שלא נפתחת – הכירו את שיטות הפריצה השונות 

הליך תיקון כספות שנחשב מעט מורכב יותר הוא הליך ההתמודדות עם כספת ביתית פתוחה שלא ננעלת. כספת פתוחה שלא ננעלת מאפשרת לגבי המנעולן ולכל פורץ כספות מקצועי לבחון את כל חלקי הצילינדר ולהתחקות אחר מקור הבעיה. במקרים רבים, בחינה זו מאפשרת למנעולן שלכם לזהות את הבעיה ואף להתגבר עליה ללא הרס הצילינדר הקיים. מיד לאחר שלב זיהוי התקלה והתגברות עליה, רוב המנעולנים ימליצו על החלפת צילינדר קיים באחד חדש במטרה שתוכלו ליהנות ממנעול עמיד וחדשני יותר. שלב זה מחייב אתכם לדעת לבחור נכון את המנעול המתאים ביותר עבורכם ועל מנת לעשות זאת נכון, חשוב שתכירו את ההבדלים המשמעותיים בין הדגמים השונים. ההבדל הראשון הוא כמובן רמת האבטחה וההבדל השני הוא אופן הפתיחה והנעילה של הצילינדר. לפני שאתם מחליטים לשלב כספת ביתית חדשה בדירתכם, חשוב שתכירו את הליך תיקון כספות שנחשב למורכב ביותר, התמודדות עם כספת נעולה שלא נפתחת. התמודדות זו תחייב את גבי המנעולן להוכיח את יכולות הפריצה שלו. ישנן שתי שיטות פריצה בעזרתן רוב ככל המנעולנים פורצים את כל סוגי הצילינדרים. השיטה הראשונה ידידותית ועדינה בעוד השיטה השניה כוללת קידוחים והרס הצילינדר הקיים. כך או כך, גבי המנעולן ידע להשלים עבורכם את כל שלבי תיקון כספות כך שכל חפציכם ישארו ללא כל פגע.

שתפו את המאמר לחברים:
Email
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Facebook
דילוג לתוכן