הליך תיקון דלתות כולל התמודדות עם צילינדר תקול, החלפת צילינדרים, התקנת סף דלת תיקון הציר ובמידת הצורך אף החלפת משקוף דלת - הכירו את כל השלבים!

כיום יש לא מעט מנעולנים מקצועיים המציעים שירותי תיקון דלתות לכל צורך. גבי המנעולן אשר עוסק בתחום מזה לא מעט שנים מקפיד לעבור השתלמויות מקצועיות בתדירות גבוהה בכדי להעניק שירותי תיקון דלתות מיטביים עבור כל לקוחותיו. חשוב להדגיש ולומר כי בשנים האחרונות חלים לא מעט שיפורים ושינויים בתחום המנעולנות כך שלא כל מנעולן ידע להתמודד עם סוגי הצילינדרים המתקדמים והעמידים ביותר. אם גם אתם נדרשים לשירותי תיקון דלתות, התקנת דלתות, פריצה או החלפת צילינדרים, חשוב לדעת לבחור מנעולן מקצועי אשר מקפיד ליישר קו עם הקידמה המקצועית בכדי להתמודד בצורה יעילה ומיטבית עם כל בעיה. מנעולן שסיים את כל מסלול הכשרתו בהצלחה לפני שנים ארוכות ולא הקפיד על חידוש ידיעותיו, לא תמיד ידע להתמודד עם הליך תיקון דלתות מעט מורכב מהרגיל.

מנעולן דלתות מקצועי גבי המנעולן מנעולן בנתניה
מנעולן דלתות מקצועי
privacy

גם אתם נדרשים לשירותי תיקון דלתות? אספנו עבורכם את כלל השירותים

כפי שהזכרנו מעלה, גבי המנעולן אשר עוסק בתחום מזה שנים רבות ומקפיד לחדש את הידע המקצועיות שלו בתדירות גבוהה, ידע להתמודד עם כל תיקון דלתות נדרש. בין כלל שירותיו במסגרת תיקון דלתות הוא מציע החלפת צילינדרים, התקנת מחזיר דלת בטיחותי, התקנת סף דלת, תיקון או החלפת ציר דלת וכן התמודדות עם כלל בעיות משקוף דלת. אם גם אתם שמים לב שאחת מדלתות דירתכם כבר לא נפתחת ונסגרת כתמול שלשום, הליך תיקון דלתות מקצועי יבטיח לכם התגברות על כל בעיה. אחת התקלות השכיחות ביותר בגינה אנשים רבים נדרשים להזמין את גבי המנעולן לטובת תיקון דלתות בדירתם היא צילינדרים תקולים. צילינדר תקול יכול לגרום לכך שהדלת לא תינעל או במקרה הגרוע יותר, לא תיפתח. גבי המנעולן יגיע מצוייד עם מירב הכלים והידע המקצועי להשלמת הליך פריצת הצילינדר התקול ומיד לאחר מכן, את הליך החלפתו. שלב הפריצה נעשה לרוב על ידי מספר קידוחים בנקודות אסטרטגיות שפוגעות בתקינותו של הצילינדר, מה שמאפשר לפתוח את הדלת, לשלוף את הצילינדר התקול ולהחליפו בצילינדר חדש ומותאם לצרכים שלכם.

privacy
תיקון דלתות יעיל
תיקון דלתות יעיל

מחזיר דלת - למה הוא משמש, ומתי תדעו שהוא צריך תיקון? כל מה שחשוב שתכירו!

לא מעט אנשים בוחרים לשלב בדלתות דירתם מחזיר דלת. מחזיר דלת זהו מעין תוסף המותקן לרוב בחלקה העליון של הדלת שלכם אשר כל מטרתו היא לוודא שהדלת תיסגר בצורה מבוקרת ובטוחה. הליך תיקון דלת או הרכבת מחזיר דלת אינו מסובך במיוחד כך שכל מנעולן מוסמך ידע להשלים את המלאכה תוך זמן קצר וללא כל פגיעה בדלת. הסיבות השכיחות ביותר בגינן רבים בוחרים לשלב מחזיר דלת בדלתות דירתם הן שמירה על ידי הילדים ומניעת טריקות מרעישות ומסוכנות. מחזיר הדלת מבטיח שהדלת תיסגר באיטיות, מה שתורם רבות לבטיחות השימוש. מעבר לכך, העובדה שהדלתות אינן נטרקות מסייעת לשמירה עליהן תקינות לאורך שנים ארוכות. לעיתים מחזיר דלת מאבד איזון נכון מה שגורם לטריקת הדלתות. גבי המנעולן מכיר את כל סוגי מחזירי דלתות וידע להתגבר על כל תקלה.

סף דלת - מה מטרתו של סף הדלת והאם הוא נדרש בכל דלתות הדירה?

בדומה למחזיר דלתות, גם סף דלת הוא מעין תוסף שניתן להתקין על כל דלת קיימת. סף דלת נועד בכדי לאטום את החריץ שנוצר בין תחתית הדלת לבין הרצפה ובכך הוא מונע את חדירתם של לכלוכים או חרקים שונים מחריץ זה. גבי המנעולן, מתקין דלתות מקצועי, מכיר היטב לא מעט סוגים שונים של סף דלת כך שהוא ידע להתאים את התוסף הטוב ביותר לכל צורך. על פי רוב סף דלת משמש בעיקר לדלתות כניסה לדירה ובכך הוא מונע את חדירתם של לכלוכים רבים ולא מעט חרקים לפנים הדירה. ישנם אנשים הבוחרים לשלב סף דלת בכל דלתות דירתם בכדי לסייע לבידוד מושלם בין החללים. אם גם אתם רוצים לשלב סף דלת בדלתות דירתכם, חשוב להכיר בכך שכיום יש לא מעט סוגים שונים המותאמים לכל סוגי הדלתות.

תיקון דלתות מקצועי
תיקון דלתות מקצועי
מהיר ומיוחד

מרגישים שהדלת כבר לא נפתחת כתמול שלשום? משמיעה לא מעט חריקות בכל תנועה? ציר דלת הוא התשובה לכך

גבי המנעולן נקרא לא אחת לטיפול בדלתות חורקות ובדלתות שאינן נפתחות ונסגרות בקלות. ציר דלת זהו החלק עליו מונחת הדלת ותקינותו משפיעה באופן ישיר על סגירתה ופתיחתה. אם אתם מרגישים שקשה לכם לפתוח את הדלת שכמובן גם לא ממהרת להיסגר בקלות, קיים סיכוי סביר שאתם נדרשים להליך תיקון דלתות או אף החלפת ציר דלת. כיום יש לא מעט סוגים שונים של ציר דלת המותאמים לגודל הדלת ולמשקלה. התאמה לא נכונה בין ציר דלת המיועד לדלתות קלות וקטנות לבין דלתות גדולות וכבדות עלולה ליצור תקלות חוזרות ונשנות בסגירתה ופתיחתה של הדלת. גבי המנעולן מכיר היטב את כל סוגי צירי הדלתות כך שידע להתאים עבור כל דלתות דירתכם צירים מותאמים במדוייק לממדי הדלתות.

משקוף דלת - מגוון רחב של סוגים בעיצובים שונים לבחירתכם

אנשים רבים לא מודעים לכמות הגדולה של סוגי משקוף דלת. רבים סבורים כי אין כל שינוי או הבדל בין כל סוגי המשקופים אשר משמשים למסגרת הדלת בלבד. לכן, חשוב להדגיש ולומר כי כיום יש סוגים שונים של משקוף דלת שיוכלו להתאים לכל צורך. ההבדלים המרכזיים בין סוגי המשקופים השונים באים לידי ביטוי בעיקר בעיצובם. ישנם משקופים מינימליים וכמעט בלתי נראים ולעומתם משקופים גדולים עם נוכחות בשלל עיצובים. מעבר לכך, שינוי נוסף בין סוגי משקוף דלת הוא חומרי הגלם מהם הוא מיוצר. גבי המנעולן אשק מעניק שירותי תיקון דלתות מזה שנים רבות מכיר היטב את כל סוגי המשקופים השונים כך שתוכלו ליהנות מהמשקוף המתאים ביותר לכל דלת הן מבחינה מקצועית והן מבחינה עיצובית.

משקוף דלת
משקוף דלת

לסיכום

הליך תיקון דלתות אשר נעשה על ידי גבי המנעולן, המקפיד בתדירות גבוהה לעבור השתלמויות מקצועיות בכדי להעניק שירות מיטבי, יבטיח לכם שירות כולל ומקיף במיוחד של התקנת דלתות, תיקון דלתות וציפוי דלתות. בין כלל שירותיו הוא מתקין ומתקן מחזיר דלת, מתקין ומתקן סף דלת, מתאים ציר דלת מותאם לממדיה ועוד. אספנו עבורכם את מירב הדגשים החשובים ביותר אודות כלל השירותים הללו.

תיקון דלתות - שאלות תשובות

גבי המנעולן המציע שירותי תיקון דלתות יודע לטפל בכל תקלות הצילינדר, בעיות בצירי ובמשקופי הדלתות, להתקין מחזיר דלת, סף דלת ועוד. אם גם אתם נדרשים לאחד משירותים אלה, מנעולן מקצועי הוא התשובה עבורכם.

מחזיר דלת זהו תוסף שניתן להתקין בכל דלת. לרוב, מחזיר דלת מותקן בחלקה העליון של הדלת וכל מטרתו היא לווסת את סגירתה. מחזיר דלת מבטיח שהדלת תיסגר באיטיות לבטיחותם של כלל הסובבים. מנעולן מקצועי המעניק שירותי תיקון דלתות ידע להתקין או לתקן מחזיר דלת.

סף דלת זנו תוסף מוסף אשר רבים בוחרים להוסיף בדלת הכניסה לדירתם. כל מטרתו של תוסף זה הוא לסגור את החריץ הקטן שנוצר בין תחתית הדלת לבין הרצפה ובכך למנוע את חדירתם של לכלוכים וחרקים לפנים הדירה. לרוב תוסף זה מותקן בדלת הכניסה בלבד. גבי המנעולן, המעניק שירותי תיקון דלתות ידע להתקין ולתקן סף דלת לכל סוגי הדלתות השונות.

כיום יש לא מעט סוגי משקופים לדלת כאשר ההבדלים המשמעותיים ביותר ביניהם מתבטאים בעיצוב המשקוף בחומר הגלם ממנו הוא מיוצר. מנעולן מקצועי המעניק שירותי תיקון דלתות מכיר היטב את כל סוגי המשקופים וידע להתקין ולתקן את הטובים והמתאימים ביותר לדלת שלכם.

בשנים האחרונות חלו לא מעט שינויים בעולם המנעולנות. שינויים אלה מחייבים כל מנעולן השתלמויות מקצועיות להיכרות עם הדגמים החדשים. לכן, חשוב לוודא כי המנעולן שלכם, המציע שירותי תיקון דלתות, אכן מקפיד לחדש את ידיעותיו המקצועיות.

דילוג לתוכן