החלפת צילינדר - בדלתות מכל הסוגים

החלפת צילינדר היא אחת מהפעולות הנפוצות ביותר שאותה ניתן לבצע גם בדלתות כניסה וגם בדלתות פנים. אומנם מדובר על פעולה יחסית פשוטה, אך התקנה לא מקצועית של צילינדר עלול להביא איתו גם סכנה אמיתית. מהסיבה הזאת אם אינכם יודעים כיצד להתקין את הצילינדר באופן עצמאי, מוטב כי תקראו למנעולן מנוסה שיודע בדיוק כיצד לבצע את המשימה על הצד הטוב ביותר.

גבי המנעולן ישמח להעניק לכם שירות אישי ומקצועי, ולבצע את החלפת הצילינדר בצורה הטובה ביותר. אינכם צריכים להגיע עם ניסיון בתחום, כל מה שאתם צריכים לעשות זה להזעיק את גבי המנעולן, והוא כבר יהיה בדרך אליכם על מנת לספק לכם שירות. תזכרו כי אם תנסו להתקין את הצילינדר בעצמכם תוכלו לגרום לנזק משמעותי שיהיה מאוד קשה לתקן אותו.

החלפת צילינדר גבי המנעולן מנעולן בנתניה
החלפת צילינדר
privacy

השירותים שלנו – החלפת צילינדר לפרטיים וגם לעסקים

החלפת צילינדר היא פעולה שככל הנראה תצטרכו לבצע בשלב כזה או אחר בחייכם – בין אם בבית הפרטי שלכם או בבית העסק שבו אתם נמצאים. כך שתמיד חשוב שיהיה לכם מנעולן שתוכלו ליצור איתו קשר על מנת שיבצע את ההתקנה עבורכם בצורה טובה ואפקטיבית. גבי המנעולן מגיע עם הניסיון הנדרש, עם הידע המקצועי וכמובן עם הכלים המקצועיים כך שתקבלו את התמורה הטובה ביותר למחיר שאותו אתם משלמים.

אז אילו שירותים תוכלו לקבל על ידי הצוות המנוסה שלנו?

  • החלפת צילינדר לדלת, עבודה מקצועית והגעה תוך זמן קצר.
  • החלפת צילינדר רב בריח, ניתן לבצע את ההחלפה בכל סוגי הדלתות.
  • החלפת צילינדר מולטילוק, צילינדר מתקדם שיספק לכם ביטחון אולטימטיבי.
  • החלפת צילינדר לדלת עץ, לא משנה אם מדובר על דלת חדשה או על דלת ישנה.
privacy
החלפת צילינדר לדלת גבי המנעולן מנעולן בנתניה
החלפת צילינדר לדלת

החלפת צילינדר לדלת – צילינדר איכותי שיחזיק מעמד זמן רב

החלפת צילינדר לדלת היא אחת מהפעולות השכיחות ביותר שמנעולן מבצע, ולכן מרבית המנעולנים יספקו את השירות הזה. אך עליכם לוודא כי ההתקנה תתבצע עם צילינדר איכותי, כזה שיחזיק מעמד זמן רב – ולא תצטרכו להחליף אותו בתוך זמן קצר. גבי המנעולן מתקין צילינדרים איכותיים ומספק אחריות על העבודה כולה.

החלפת צילינדר רב בריח – החלפת צילינדר במחירים הוגנים

מכיוון שהחלפת צילינדר היא אחת מהפעולות הנפוצות ביותר בקרב מנעולנים, לא מעט מהם ינסו לגזור קופון ולנצל את חוסר ההיכרות שלכם עם עולם המנעולנות עם סוגי צילינדרים ומנעולים. גבי המנעולן כאן על מנת לבצע עבורכם את העבודה הטובה ביותר, אך תוך מתן מחירים הוגנים ושקיפות מלאה לאורך כל הדרך – אל תחליפו צילינדר מבלי לבצע השוואת מחירים מקיפה.

החלפת צילינדר רב בריח גבי המנעולן מנעולן בנתניה
החלפת צילינדר רב בריח
החלפת צילינדר מולטילוק גבי המנעולן מנעולן בנתניה
החלפת צילינדר מולטילוק

החלפת צילינדר מולטילוק – תבחרו רק במנעולן אמין

רוצים לבצע החלפת מנעולים או החלפת צילינדר מולטילוק בדלת בבית או בעסק שלכם? אתם צריכים לבחור במנעולן אמין שיוכל לספק לכם את השירות הטוב ביותר. גבי המנעולן ישמח לספק לכם שירות בגובה העיניים, ולהסביר לכם בדיוק כל צעד וצעד על מנת שתוכלו להיות מרוצים מהתוצאה הסופית ומהשירות שאותו קיבלתם – שביעות הרצון שלכם היא המדד להצלחה.

החלפת צילינדר לדלת עץ – לא עושים עם כל מנעולן

בשונה מדלתות העשויות מפלדה שהן חזקות ומאסיביות כאשר אנו מדברים על דלתות עץ המצב שונה בתכלית. רק מנעולן מנוסה ידע כיצד לבצע החלפת צילינדר לדלת עץ מבלי לגרום לה נזק. החלפת צילינדר היא פעולה יחסית פשוטה אך כאשר מדובר על דלת עץ חשוב מאוד שתוודאו מראש כי המנעולן יודע כיצד לבצע את ההחלפה.

לסיכום – אומנם החלפת צילינדר היא אחת מהפעולות השכיחות ביותר עבור מנעולן, אך עדיין אתם צריכים לבחון כי אתם בוחרים את המנעולן הנכון. התקנת צילינדר באופן עצמאי או על ידי מנעולן לא מנוסה עלולה להביא לנזק משמעותי לדלת עצמה. רוצים ללכת על בטוח? הזמינו את גבי המנעולן שיספק לכם את השירות האולטימטיבי ובסוף גם יגבה מכם מחיר הוגן לכל הדעות.

החלפת צילינדר לדלת עץ גבי המנעולן מנעולן בנתניה
החלפת צילינדר לדלת עץ

הכל על גבי המנעולן - צילינדר

– החלטתם שהגיע הזמן להחליף את הצילינדרים הישנים בדלתות דירתכם? הכירו את צילינדר מולטילוק וכל הצילינדרים המבוקשים ביותר

– החלטתם שהגיע הזמן להחליף את הצילינדרים הישנים בדלתות דירתכם? הכירו את צילינדר מולטילוק וכל הצילינדרים המבוקשים ביותר

הצילינדרים הישנים בדירתכם צריכים החלפה? אתם צריכים להתאמץ בשביל להצליח לפתוח או לנעול את הדלתות? חשוב שתכירו את כל השינויים הרבים שחלו בעולם המנעולנות בשנים...

התקנת צילינדר רב בריח בקלות ובמהירות – גבי המנעולן

התקנת צילינדר רב בריח בקלות ובמהירות – גבי המנעולן

התקנת צילינדר רב בריח בדלת הכניסה לבית שלכם, תשדרג לכם את הדלת ותספק לכם הגנה טובה יותר מול פורצים. צילינדר רב בריח הוא הצילינדר החזק...

איזה סוגי צילינדר לדלת קיימים?

איזה סוגי צילינדר לדלת קיימים?

בארץ ובעולם קיימים הרבה מאוד סוגי צילינדר לדלתות. כאשר אנחנו רוצים להחליף צילינדר לדלת הבית שלנו חשוב מאוד לבחור צילינדר שמתאים לסוג הדלת שלנו. צילינדר...

המדריך המלא: איך תבצע החלפת צילינדר רב בריח בעצמך

המדריך המלא: איך תבצע החלפת צילינדר רב בריח בעצמך

הגיעה השעה המיוחלת ואתם באים לצאת מהבית סוף סוף אבל רגע, הדלת לא ננעלתם אחריכם? אין מצב שאתם עכשיו תצאו מהבית לכמה שעות טובות ותשאירו...

המדריך המלא להחלפת צילינדר: מתי להחליף ומי הכי טוב בתחום

המדריך המלא להחלפת צילינדר: מתי להחליף ומי הכי טוב בתחום

אתם באים להיכנס לביתכם אך הדלת עושה לכם בעיות? כנראה שזה הזמן להחליף את הצילינדר. איך נדע האם זה הזמן להחלפת צילינדר ואיך נמנע ממצב...

צילינדר - שאלות תשובות

אין תקופת זמן ספציפית שבה מומלץ להחליף צילינדר, ישנם מצבים מסוימים שבהם החלפת צילינדר מתבקשת. באופן כללי הצילינדר עצמו יכול להחזיק מעמד זמן רב מבלי להחליף אותו.

ישנם מספר מצבים שבהם אתם תצטרכו להחליף צילינדר:

  • במקרה שבו פרצו לכם לבית, ואתם צריכים להחליף את כל מנגנון הנעילה.
  • במקרה שבו הלכו לכם לאיבוד כל המפתחות של הבית.
  • במקרה שבו הצילינדר הקיים מתחיל להראות סימני שחיקה.
  • במקרה שבו אתם עוברים לדירה חדשה או מבצעים שיפוץ כללי בדירה ישנה.

נכון להיום קיימים שני סוגים של צילינדרים, ואתם כמובן לא צריכים לדעת כל כך את ההבדל בניהם – זוהי המשימה של המנעול שמגיע לספק לכם שירות. צילינדר ראשון הוא צילינדר לשון, הוא הצילינדר הפשוט והסטנדרטי ביותר שקיים נכון להיום. צילינדר שני הוא צילינדר משונן שהוא קצת יותר מורכב והרבה פחות שכיח.

יש לא מעט יתרונות שאתם צריכים להכיר אותם כאשר אתם מתקינים צילינדר לדלת. היתרון הראשון הוא שעל מנת להחליף מפתח אין צורך להחליף את כל המנעול אלא רק את הצילינדר. יתרון נוסף הוא שניתן ליצור מפתח אחד ראשי שיכול לפתוח כמה צילינדרים, דבר שתוכלו לראות אותו בבתי מלון ובבתי הארחה שונים.

באופן כללי התקנת צילינדר רב בריח לא עולה הרבה כסף, ואתם כמובן יכולים לבצע סינון בין המנעולנים השונים על סמך העלויות שלהם. אך רצוי שהמחיר לא יהיה הפקטור המרכזי בקבלת ההחלטות שלכם, מוטב שתבחנו את המיומנות של המנעולן היא זאת שיכולה לעשות את כל ההבדל מבחינתכם. התקנת צילינדר רב בריח ברוב המקרים תעלה בין 150-300 שקל.

מולטילוק היא אחת מהחברות הישראליות המובילות אשר מייצרות מנעולים וצילינדרים. צילינדר מולטילוק הוא איכותי, אך כמובן שיש חלופות אחרות איכותיות לא פחות. באופן כללי מוטב כי המנעולן יהיה האיש שיקבע איזה צילינדר יהיה הבחירה הנכונה ביותר עבורכם, כך לא תיקחו הימורים שעלולים לעלות לכם ביוקר.

אם כאשר התקנת צילינדר לדלת עץ קיבלתם איתו כרטיס חכם עליכם לשמור את הכרטיס הזה. הכרטיס נועד על מנת שיהיה לכם אישור לשכפל מפתחות בעתיד, במקרה שבו המפתחות הישנים הלכו לאיבוד. ללא הכרטיס החכם לא תהיה לכם אפשרות לשכפל מפתחות – ותצטרכו להחליף שוב את הצילינדר.

דילוג לתוכן