פריצת מנעולים גבי המנעולן מנעולן בנתניה

פריצת מנעולים

אם אתם מעוניינים להחליף מנעול בדלת הבית שלכם או בדלת דירה חדשה שאתם רוכשים או אם אינכם מצליחים לפתוח את דלת הבית שלכם כי איבדתם את המפתח או כי ישנה בעיה כלשהי עם המנעול, אתם כנראה זקוקים לאיש מקצוע העוסק בתחום פריצת מנעולים בצורה הטובה והמקצועית ביותר. פריצה לבית חייבת להתבצע על ידי פורץ מנעולים אמין, אשר לא ינצל את הידע שיש לו בתחום פריצת מנעולים על מנת לפגוע בכם באופן כלשהו. על כן, אין לבחור באקראי נותן שירות בתחום ויש צורך לבדוק היטב איזה מנעולן ידוע כאמין, מקצועי ומנוסה בתחום. גבי המנעולן הוא ללא ספק איש המקצוע הטוב והאמין ביותר כיום בתחום פריצת מנעולים.

מיהו פורץ מנעולים?

פורץ מנעולים או מנעולן, הוא איש מקצוע אשר עוסק בין היתר בכל הנוגע לפריצת מנעולים שבלתי אפשרי לפתוח אותם או בשל בעיה כלשהי במנעול או בשל העובדה שמפתח לאותו המנעול איננו נמצא. חשוב לדעת שכיום קיימים מגוון סוגי מנעולים ולכן, פריצת מנעולים חייבת להתבצע בהתאם לסוג המנעול העומד על הפרק. עבודה לא תואמת לסוג המנעול או עבודה לא מספיק מקצועית לצורך פריצת מנעולים, יכולה להסב נזק למנעול ועל כן, יש חשיבות לבחירת איש המקצוע המתאים והטוב ביותר כאשר עולה הצורך בפורץ מנעולים. חשוב מאוד שתדעו שבשל העובדה שלפורץ מנעולים יש את הידע והיכולת לפרוץ את כל סוגי המנעולים, הרי שחשוב מאוד לדאוג שפורץ המנעולים שתזמינו לצורך פריצת מנעול, יהיה איש מקצוע שניתן לסמוך עליו ולהרגיש בטוחים כאשר אתם מזמינים את שירותיו שלא ינצל באופן כלשהו את הידע שיש לו לרעה. מכיוון שאין בישראל רגולציה והסמכה רשמית בכל הנוגע למנעולנים, הרי שלא כדאי להזמין מנעולן העוסק בפריצת מנעולים מבלי שקיבלתם עליו המלצות קודם ובלי שבדקתם שלמנעולן יש תעודת יושר ממשטרת ישראל המעידה על כך שאין לו עבר פלילי.

סוגי מנעולים

כאמור, כיום ישנם סוגים שונים של מנעולים ולכן, כאשר יש צורך בפריצת מנעול כלשהו, יש צורך לבחור במנעולן בעל ידע מקצועי רלוונטי לצורך פריצה איכותית ומקצועית של כל סוגי המנעולים באשר הם. סוגי המנעולים הנפוצים שניתן למצוא כיום הם:

צילינדרים ומנעולים- מדובר על נעילה רגילה שניתן למצוא כיום בלא מעט בתים. נעילה שהייתה הבלעדית בעבר וכיום היא עדיין קיימת בתפוצה גבוהה.

מנעול שנפתח באמצעות כרטיס ייעודי- מנעול זה יש לפתוח באמצעות שחזור הכרטיס אשר פותח את המנעול.

קודן- מנעול אשר נפתח באמצעות הקשת רצף ספרות שנבחרו מראש לצורך פתיחת המנעול. על  אף שבמקרה של קודן אין מפתח שניתן לאבד, הרי שלא פעם יש צורך לפרוץ את הקודן של שכחת הקוד.

מנעול נוסף הוא מנעול ביומטרי אשר משתמש בטביעת אצבעות או בקריאת קרנית העין על מנת לפתוח את הדלת הנעולה.

אחת השיטות הרלוונטיות לצורך פריצת מנעולים היא פריצה באמצעות קידוח. אולם, פריצת מנעולים המתבצעת באמצעות קידוח היא לא כדאית, כמו במקרים של פריצת דלת טרוקה, שכן, הפריצה בקידוח מסבה נזק ואחריה יהיה צורך להחליף את המנעול למנעול חדש. על כן, חשוב לבחור מראש במנעולן מספיק מקצועי ומנוסה בפריצת כל סוגי המנעולים. מנעולן מעין זה יעשה הכל בכדי להימנע מקידוח בתהליך הפריצה.

כיצד בוחרים פורץ מנעולים?

מכיוון שפריצת מנעולים היא עבודה מורכבת, כאשר יש צורך בפורץ חנויות, בתי עסק או בתים, חשוב מאוד לבחור פורץ מנעולים מקצועי, אמין, מיומן ובעל המלצות. מנעולן מעין זה ידע כיצד לפרוץ את המנעול שלכם בצורה הטובה והמהירה ביותר. אם אתם מחפשים מנעולן אמין ומקצועי, גבי המנעולן הוא הכתובת עבורכם.

שתפו את המאמר לחברים:
Email
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Facebook
דילוג לתוכן