פריצה לבית גבי המנעולן מנעולן בנתניה

הליך פריצה לבית חייב להיעשות רק על ידי מנעולן מקצועי!

לא אחת קורה שאנשים נדרשים להתמודד עם שלל מצבים המחייבים אותם להזעיק את סיועו של מנעולן מקצועי להליך פריצה לבית. הסיבות השכיחות ביותר לכך הן איבוד מפתחות, כניסה לדירה חדשה או אף צילינדר תקול שמסרב להישמע לסיבובי המפתח. כך או כך, חשוב לדעת כי בעל המקצוע המתאים ביותר עבור הצרכים שלכם הוא מנעולן מקצועי.

הליך פריצת מנעולים שנעשה על ידי מנעולן מקצועי אינו ארוך ומורכב במיוחד, אך כך תדעו להימנע ממנו

גם אתם מאבדים את מפתחות הדירה כל שני וחמישי? הגעתם לפתח הדלת ואתם מגלים שגם המפתח האחרון אבד? גבי המנעולן אשר עוסק בתחום המנעולנות ופריצת מנעולים שנים רבות ישמח לעמוד לשירותכם בהליך פריצה לבית והחלפת צילינדר. הליך זה אינו ארוך ומייגע כלל ואף עלותו בהתאם, אך במטרה להימנע ממצבים בהם אין באפשרותכם להיכנס לדירה ללא שירותי פריצה מקצועיים, חשוב להכיר כמה נקודות חשובות שיסייעו לכם לשמור על המפתחות וכן על הצילינדרים שלכם תקינים לאורך שנים ארוכות.

הקפידו לשמור על מפתחות הדירה במקום קבוע

רוב ככל האנשים שמאבדים מפתחות פעם אחר פעם הם כאלה שלא הגדירו מקום קבוע בו הם מניחים את המפתחות. על מנת להצליח לשמור על המפתחות שלכם לאורך שנים ללא איבודם, מומלץ להגדיר כמה מקומות קבועים שישמשו כבית למפתחות הדירה שלכם באופן קבוע, גם כאשר אתם נכנסים להדירה וכמובן גם כאשר אתם יוצאים ממנה.

הקפידו על שימוש עדין עם המפתחות

אחד הגורמים הנפוצים ביותר להזמנתו של גבי המנעולן הוא שבר המפתח בחלקו הפנימי של הצילינדר. שימוש אגרסיבי יתר על המידה עלול לגרום למפתח שלכם להישבר בעודו בפנים המנעול מה שיחייב אתכם להזעיק שירותי פריצת מנעולים והחלפת צילינדר. יש להדגיש כי במידה והמפתח נשבר ונתקע בפנים הצילינדר כאשר הדלת פתוחה, המנעולן שלכם לא ידרש לפרוץ את הדלת אלא להחליף צילינדר בלבד, הליך פשוט וקצר הרבה יותר.

הקפידו על שימוש במפתחות נקיים

סיבה נוספת ושכיחה לא פחות להזמנת שירותי פריצה לבית היא צילינדר תקול שמסרב לפתוח או לנעול את דלת הכניסה. הגורם המרכזי לפגיעה בתקינותו של הצילינדר הוא שימוש במפתחות מלוכלכים אשר מחדירים לכלוכים לחלקו הפנימי וגורמים להרס במרוצת השנים. גם לכלוכים שאינם ניכרים כמו אבק יכולים לפגוע בתקינות הצילינדרים שלכם ולכן חשוב לוודא כי המפתחות נקיים לחלוטין כאשר אתם מכניסים אותם לפנים הצילינדר. בהקשר לנקודה הראשונה שהובאה מעלה, אם תקפידו להניח את המפתחות במקום קבוע, סביר להניח שלא תהיה סיבה ללכלוכם.

בחרו נכון את הצילינדר המתאים ביותר לצרכים שלכם

יש להדגיש ולומר כי במידה ואתם מרגישים שהמפתחות כבר לא נכנסים בקלות כפי שהיו נכנסים בעבר או מצריכים מכם להשקיע מאמץ רב בכדי לסובבם, מומלץ להקדים תרופה למכה ולהחליף צילינדר. אז אם גם אתם נדרשים לסיועו של גבי המנעולן למתן שירותי פריצת מנעולים, פריצה לבית או החלפת צילינדר, חשוב להכיר את את השיטות השונות וכן את הצילינדרים השונים שתוכלו לשלב בדלת הכניסה לדירתכם.

כל הליך החלפת צילינדר מצריך הליך פריצה לבית? פריצת מנעולים ידידותית לעומת פריצה בעזרת קידוחים

הליך פריצה לבית כולל שתי אפשרויות לביצוע. הראשונה, פריצה ללא פגיעה כלל בצילינדר הקיים כך שלא תידרשו להחליפו. השניה, פריצה לבית על ידי קידוחים והרס הצילינדר הקיים. גבי המנעולן אשר מכיר היטב את אל התקלות השכיחות וכן את כל סוגי הצילינדרים הקיימים ידע להעניק שירות פריצה לבית ללא פגיעה בצילינדר כל עוד הדבר אפשרי. מנעולנים מעט פחות מקצועיים ישמחו לבחור באפשרות הקלה והבטוחה ביותר שתעניק להם עבודה נוספת של החלפת צילינדרים מיד אחריה, פריצה על ידי קידוחים. לכן, מומלץ לא להקל ראש בבחירת המנעולן המקצועי והמומלץ ביותר.

מגוון רחב של צילינדרים מתקדמים וקשים לפריצה

עולם המנעולנות עבר לא מעט שינויים בשנים האחרונות כך שפורץ מנעולים שאינו עובר השתלמויות מקצועיות כל העת, עלול להיתקל בלא מעט מקרים איתם הוא לא ידע להתמודד נכון. המנעולים החדשים מהשנים האחרונות, הן של רכבים והן של דירות מגורים, מאתגרים לפריצה הרבה יותר. הסיבה לכל נובעת כמובן מהרצון להעניק רמת אבטחה גבוהה ככל הניתן ועל ידי כך למנוע פריצה לבית או לרכב מאנשים זרים. נתון זה מצריך מכם לבחור נכון את הצילינדר המתאים ביותר עבור דירתכם במטרה שתיהנו ממיגון מיטבי מחד ומתשלום הוגן מאידך.

צילינדר איכותי ומתאים לדירתכם

לאחר הליך פריצה לבית על ידי גבי המנעולן, תידרשו לבחור צילינדר חדש שיותקן בדלת הכניסה לדירתכם. גבי המנעולן מגיע מצוייד עם מגוון צילינדרים שונים אשר מתאימים לצרכים שלכם כך שהבחירה תהיה מאוד מצומצמת וממוקדת. באופן כללי חשוב להכיר בעובדה כי ככל שהצילינדר נחשב למתוחכם ומאובטח יותר, כך עלותו תהיה גבוהה יותר. בחירה נכונה תאפשר תאפשר לכם ליהנות מצילינדר איכותי מחד ולא לשלם מחירים מופקעים מאידך.

גבי המנעולן ישמח להעניק לכם שירות מיטבי הכולל הליך פריצה לבית על הצד הטוב ביותר, התאמת צילינדרים לצרכים שלכם והחלפתם ביעילות ובמהירות תמורת מחיר הוגן.

שתפו את המאמר לחברים:
Email
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Facebook
דילוג לתוכן