פורץ רכבים – לרכב שלכם מגיע את הטוב ביותר

אם יש לכם רכב בבית ככל הנראה אתם משתמשים בו בכל יום, ולכן הוא מאוד חשוב וחיוני עבורכם. אך מה קורה כאשר אתם מגיעים בבוקר לרכב, ולא מצליחים לפתוח אותו? מדובר על סיטואציה מאוד מתסכלת, בטח אם היא תתרחש כאשר אתם מאוד ממהרים. אז רגע לפני שאתם מזמינים מונית ומשלמים על כך ביוקר, אתם יכולים להזמין פורץ רכבים.

גבי המנעולן הוא פורץ רכבים מוסמך אשר מחזיק באישור מטעם משטרת ישראל, הוא יפרוץ את הרכב שלכם במקצועיות ויאפשר לכם להמשיך בשגרת יומכם. אתם תקבלו את השירות במהירות ובאפקטיביות גבוהה, כך שתוכלו להיות רגועים – ולדעת שתמיד יש לכם מנעולן מוסמך שעומד לצידכם בכל בעיה.

פורץ רכבים גבי המנעולן מנעולן בנתניה
privacy

השירותים שלנו – פורץ רכבים באישור משטרת ישראל

כאשר אתם מזמינים מנעולן רכב השאיפה שלכם היא שתוכלו לקבל באמצעותו את כל השירותים הדרושים לכם. כך תוכלו לדעת שאתם לא צריכים לחפש אנשי מקצוע שונים או מספר מנעולנים על מנת שיספקו לכם מענה. הגיע הזמן שתוכלו לקבל את כל השירותים הדרושים לכם במקום אחד – גבי המנעולן הוא איש המקצוע שלכם. מנעולן רכב מוסמך שמחזיק בכל האישורים הדרושים.

אז אילו שירותים תוכלו לקבל על ידי הצוות המנוסה שלנו?

  • פורץ מנעולים לרכב במהירות ומבלי לגרום נזק למנעול של הרכב שלכם. כך תוכלו להמשיך בשגרת החיים הרגילה שלכם בתוך זמן קצר.
  • המפתחות של הרכב הלכו לאיבוד? שחזור מפתחות לרכב מכל סוג על המקום, מבלי שתצטרכו להמתין זמן רב.
  • הרכב לא מניע? תיקון סוויץ לרכב על ידי אנשי מקצוע שמקצועיים בנושא הזה.
  • תיקון ושכפול שלט לרכב בהתאם לסוג הרכב אשר ברשותכם, גם את השירות הזה תוכלו לקבל על המקום.
privacy
פורץ מנעולים לרכב גבי המנעולן מנעולן בנתניה

פורץ מנעולים לרכב במחירים הטובים ביותר

אתם אף פעם לא יכולים לדעת מתי תהיו תקועים מחוץ לרכב שלכם, ובטח שלא תכננתם להזמין פורץ מנעולים לרכב בבוקר כאשר התעוררתם. לכן אתם צריכים להזעיק פורץ רכבים, אך גם לדעת שתקבלו שירות במחיר טוב במיוחד. גבי המנעולן הוא מנעולן שדואג ללקוחותיו ולוקח מחירים זולים לכל כיס.

שחזור מפתחות לרכב לאחר אובדן בבית הלקוח

המפתחות של הרכב הלכו לאיבוד? אתם יכולים להוריד את מפלס הלחץ כי יש מה לעשות בנידון. גבי המנעולן כאן על מנת לספק לכם שירות של שחזור מפתחות לרכב בבית או במשרד שלכם. כך שתוכלו לדעת שאתם יכולים לחזור לשגרת החיים הרגילה שלכם, ולא תצטרכו להזעיק פורץ רכבים.

שחזור מפתחות לרכב גבי המנעולן מנעולן בנתניה
החלפה ותיקון סוויץ לרכב גבי המנעולן מנעולן בנתניה

החלפה ותיקון סוויץ לרכב – שירות לכל סוגי הרכבים

הסוויץ של הרכב התחיל לעשות בעיות? זה בהחלט לא סימן טוב. אך אין שום סיבה שתיקחו את הרכב למוסך, גבי המנעולן כאן על מנת לספק לכם את השירות הטוב ביותר. פורץ רכבים מוסמך שמספק גם שירות של החלפה ותיקון סוויץ לרכב – כך שבתוך זמן קצר תוכלו להניע שוב את הרכב שלכם ולהמשיך בנסיעה הרגילה שלכם.

שלט לרכב לא עובד? הזמינו את גבי המנעולן

אם לפני כמה עשורים שלט לרכב היה נשמע כמו דבר דמיוני ולא נחוץ, כיום מדובר על הדרך היעילה ביותר לפתוח ולסגור את הרכב. מהסיבה הזאת כאשר השלט מפסיק לעבוד, אתם תתקשו מאוד להמשיך בשגרת החיים הרגילה שלכם. לכן תצטרכו להזעיק את גבי המנעולן פורץ רכבים מוסמך שיתקן עבורכם את השלט.

לסיכום – השקעתם על הרכב שלכם כל כך הרבה כסף, ולכן כאשר יש תקלה כזאת או אחרת – אסור לכם לחסוך באיש המקצוע שמגיע לתת לכם שירות. אתם צריכים להזמין פורץ רכבים מוסמך שיודע לתקן את כל סוגי התקלות, וכמובן כזה שיוכל לספק לכם שירות לסוג הרכב אשר ברשותכם. גבי המנעולן הוא איש מקצוע מיומן שמכיר את כל סוגי הרכבים, וישמח לספק לכם את השירות הטוב והמקצועי ביותר.

שלט לרכב לא עובד גבי המנעולן מנעולן בנתניה

שאלות תשובות – פורץ רכבים

פורצי רכב ברוב המקרים יודעים לטפל בתקלות בכל סוגי הרכבים, כך שאתם יכולים להיות רגועים. אך כאשר אתם מחפשים פורץ רכבים שווה לוודא את הנושא הזה מראש.

בעיקרון פורץ רכבים יהיה האיש הנכון עבורכם בכל תקלה שמקורה במפתחות הרכב או במערכת האזעקה. עליכם לזכור כי הרכב שלכם יקר ערך ברוב המקרים, ולכן אתם לא יכולים לסמוך על כל איש מקצוע שיבצע עבורכם את המשימות הללו. פורץ רכבים יהיה האיש הנכון, שגם יוכל להגיע אליכם בזמן הנכון לתקן את התקלה.

באופן כללי כאשר אתם מזמינים מנעולן רכב אתם צריכים להיות בטוחים כי מדובר על האיש הנכון עם הידע הנדרש. אם מדובר על מנעולן מנוסה אז שחזור מפתחות לרכב זה בהחלט דבר פשוט שהוא מסוגל לבצע בתוך מספר דקות. ברוב המקרים מדובר על עבודה של 10-20 דקות עד שתקבלו מפתחות משוחזרים.

הכל תלוי איזה פורץ רכבים הזמנת על מנת שיבצע עבורכם את הפריצה. ברוב המקרים אם אתם מזמינים פורץ רכיבם מנוסה ומקצועי, הוא לא יגרום שום נזק לרכב שלכם. כך שאתם יכולים להיות רגועים לחלוטין – ולהבין כי מדובר על עבודה מקצועית של איש מקצוע שמכיר את כל סוגי הרכבים, ויודע בדיוק מה הוא צריך לעשות.

העלות של פורץ מנעולים לרכב משתנה בהתאם לאופי הפריצה ובהתאם לסוג הרכב אשר ברשותכם. אך ברוב המקרים פריצה לרכב אמורה לעלות בין 200-400 שקל. אנו ממליצים לכם לוודא את העלויות מראש, כך שתוכלו להכין את עצמכם ולדעת בדיוק למה אתם אמורים לצפות.

ברגע שאתם תבינו שיש לכם בעיה עם הסוויץ של הרכב ככל הנראה אתם תרצו לרוץ לתקן אותו במוסך. אך בפועל סוויץ לרכב יכול להיות מתוקן על ידי מנעולן ויש לכך מספר יתרונות. ראשית אתם תקבלו שירות הרבה יותר מהיר ללא זמני המתנה, ובנוסף העלות של התיקון ברוב המקרים תהיה זולה יותר.

שלט לרכב נועד בעיקר על מנת להקל עליכם את החיים, ולגרום לכך שתוכלו לפתוח ולסגור את הרכב גם מרחוק. במקרה שבו אותו שלט לא עובד, יהיה לכם קצת פחות נוח לפתוח ולסגור את הרכב. אם הנוחות שלכם חשובה לכם, אין מנוס מאשר לתקן את השלט.