פורץ כספות מקצועי ומהיר – פתרון לכל סוגי הכספות

הכספת שלכם היא המקום שבו אתם מאחסנים את כל הדברים שחשובים לכם באמת, מהסיבה הזאת אתם תמיד צריכים לדאוג שיש לכם גישה אליה. במקרה שבו הכספת לא נפתחת, אין מנוס מאשר להזמין פורץ כספות מוסמך שיגיע על מנת לפתור את התקלה ולאפשר לכם לפתוח את הכספת. אך כאשר מדובר על פריצת לכספת אתם צריכים לבחור את הטוב ביותר – אסור לכם לקחת סיכון.

גבי המנעולן הוא פורץ כספות עם אישור של משטרת ישראל, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים הטובות ביותר. הוא יודע לפרוץ את כל סוגי הכספות, כך שלא משנה איזה כספת יש לכם בבית או בעסק – הוא יספק לכם את המענה הטוב ביותר, וכמובן יפתור כל סוג של תקלה.

פורץ כספות מקצועי ומהיר גבי המנעולן מנעולן בנתניה
פורץ כספות מקצועי ומהיר
privacy

השירותים שלנו – פורץ כספות שמגיע אליכם לבית או לעסק

פריצת כספת היא לא פריצה פשוטה, ולכן אתם צריכים לבחור במנעולן שמתמחה בתחום הספציפי הזה. כך תוכלו לדעת שאתם בידיים הטובות ביותר, ולא יהיה לכם ספק שתקבלו את השירות הטוב ביותר. לא משנה אם יש לכם כספת קיר או כספת ביתית – גבי המנעולן ידע לפרוץ אותה, וחוץ מזה הוא יוכל לספק לכם עוד מגוון רחב של שירותים. כך שבסוף אתם תוכלו להיות מרוצים ולדעת כי קיבלתם את השירות הטוב ביותר.

אז אילו שירותים תוכלו לקבל על ידי הצוות המנוסה שלנו?

  • הכספת שלכם לא נפתח, ואתם לא יודעים מה הסיבה? גבי המנעולן הוא פורץ כספות מנוסה.
  • כל המפתחות של הכספת הלכו לאיבוד? גבי המנעולן יספק לכם שירות של התקנת מנעול כספת.
  • הכספת פשוט לא עובדת כמו שצריך? גבי המנעולן יבצע עבורכם תיקון כספות מקצועי.
privacy
כספת ביתית לא פורצים לבד גבי המנעולן מנעולן בנתניה
כספת ביתית לא פורצים לבד

כספת ביתית לא פורצים לבד – הזמינו מנעולן מקצועי

אם אתם לא מצליחים לפתוח את הכספת הביתית שלכם, אתם בתור התחלה תנסו לפתוח אותה לבד. אך תזכרו כי לפרוץ כספת ביתית זה לא דבר פשוט, וברוב המקרים אתם תוכלו להסב יותר נזק מאשר תועלת. הזמינו פורץ כספות מוסמך בדמות מנעולן שיספק לכם שירות מצוין ויחזיר לכם את הגישה לכספת הביתית שלכם.

התקנת כספת קיר עושים עם מנעולן מוסמך

כספת קיר הפכה להיות אחת מהכספות המבוקשות ביותר ממספר סיבות – ראשית אתם יכולים להסתיר אותה ושנית מכיוון שהיא נמצאת בתור הקיר היא לא תופסת מקום. אך על מנת שתוכלו להתקין אותה עליכם להזמין פורץ כספות שהוא גם מנעולן, אם אתם רוצים להתקין כספת קיר גבי המנעולן יסייע לכם לבחור את הכספת הנכונה וגם יתקין לכם אותה.

התקנת כספת קיר גבי המנעולן מנעולן בנתניה
התקנת כספת קיר
התקנת מנעול כספת המנעולן מנעולן בנתניה
התקנת מנעול כספת

כל המפתחות הלכו לאיבוד? התקנת מנעול כספת עם אחריות

אם המפתחות של הכספת שלכם הלכו לאיבוד, אתם לא יכולים לקחת סיכונים ותצטרכו להזעיק פורץ כספות על מנת שיוכל לפתוח אותה. לאחר מכן תצטרכו לבצע התקנת מנעול כספת בכדי שתוכלו להיות בטוחים שלאף אחד אין גישה לכספת שלכם. התקנת מנעול כספת עושים עם גבי המנעולן שיספק לכם אחריות מלאה על ההתקנה כולה.

לא משנה מה התקלה בכספת - תיקון כספות באיכות ללא פשרות

אומנם באופן כללי כספות אמורות להחזיק מעמד זמן רב, אך אם תשאלו כל פורץ כספות אתם תשמעו כי בשלב מסוים הכספת עלולה להתחיל לעשות בעיות. לא כל מנעולן יוכל לספק לכם תיקון כספות, ולכן אתם צריכים לבחור מנעולן שאתם מסוגלים לסמוך עליו – תבחרו נכון על מנת שתוכלו להיות עם ראש שקט.

לסיכום – מכיוון שהכספת היא אחד מהדברים החשובים ביותר שיש לכם בבית, אתם לא יכולים לסמוך על כל מנעולן. עליכם לבחור מנעולן שמצד אחד מתמחה בנושא של כספות, אך מצד שני הוא מנעולן אמין שמחזיק באישור של המשטרה. אם אתם לא יודעים במי לבחור – גבי המנעולן זמין על מנת לספק לכם שירותי פורץ כספות ופורץ דלתות מקצועי במחירים לכל כיס.

תקלה בכספת המנעולן מנעולן בנתניה
תקלה בכספת

הכל על פורץ כספות

מכירת כספות מקצועיות לבית ולעסק – גבי המנעולן

מכירת כספות מקצועיות לבית ולעסק – גבי המנעולן

מכירת כספות הוא תחום מיוחד ונישתי מאוד שלא כולם מכירים ואם מישהו רוצה להתקין כספת בבית, שירות מכירת כספות מקצועי זה מה שהוא צריך לחפש....

כספת לבית – היכרות עם כל סוגי הכספות תאפשר לכם לבחור כספת מותאמת במדויק למלוא הצרכים שלכם

כספת לבית – היכרות עם כל סוגי הכספות תאפשר לכם לבחור כספת מותאמת במדויק למלוא הצרכים שלכם

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים בוחרים לשלב בדירתם כספת לבית במטרה לשמור על כל חפציהם יקרי הערך בצורה מיטבית. הסיבה המרכזית בגינה בשנים האחרונות חל...

תיקון כספות – מנעולן מקצועי מחדש את ידיעותיו בתדירות גבוהה ומכיר היטב גם את הצילינדרים החדשים והמתקדמים ביותר!

תיקון כספות – מנעולן מקצועי מחדש את ידיעותיו בתדירות גבוהה ומכיר היטב גם את הצילינדרים החדשים והמתקדמים ביותר!

בשנים האחרונות כל עולם המנעולנות עובר לא מעט שינויים משמעותיים הגורמים לרבים להתחדש כיום עם כספת ביתית לאיחסון כלל מוצריהם יקרי הערך. השינויים הבולטים ביותר...

התקנת מנעול כספת – בשנים האחרונות חלה עלייה ניכרת בביקוש לכספות ביתיות, מדוע וכיצד מתמודדים עם התקלות השכיחות ביותר?

התקנת מנעול כספת – בשנים האחרונות חלה עלייה ניכרת בביקוש לכספות ביתיות, מדוע וכיצד מתמודדים עם התקלות השכיחות ביותר?

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים בוחרים לשלב כספת קיר בדירתם. בשל עליית הביקוש, ייצרני הכספות החלו לייצר מבחר עשיר של סוגי כספות שיתאימו לכל צורך....

כל מה שחשוב שתכירו טרם הבחירה של כספת קיר ביתית

כל מה שחשוב שתכירו טרם הבחירה של כספת קיר ביתית

כיום יש לא מעט סוגים שונים של כספות ביתיות שיוכלו להתאים לכל צורך. עם עליית הביקוש בשנים האחרונות, החלו לייצר מגוון עשיר של כספות מותאמות...

כספת ביתית – כל מה שחשוב שתכירו לפני בחירת הכספת שלכם

כספת ביתית – כל מה שחשוב שתכירו לפני בחירת הכספת שלכם

לא מעט אנשים כיום בוחרים לשלב כספת ביתית בדירתם במטרה לשמור על מגוון פריטים יקרי ערך. אם גם אתם מעוניינים להתחדש באפשרות זו של כספת...

פורץ כספות - שאלות תשובות

כאשר אתם רוצים לחשב את העלות של פורץ כספות, עליכם לקחת בחשבון את סוג הכספת אשר ברשותכם. לכן תוכלו לקבל הצעת מחיר מסודרת כאשר תפנו למנעולן שהוא פורץ כספות.

תזכרו כי פריצת כספת היא הרבה יותר מסובכת מאשר פריצת מנעול רגיל, ולכן זה גם יכול לקחת זמן. ברוב המקרים פורץ כספות אמור לעבוד במקסימום שעה על פריצת כספת, כל עוד מדובר על פורץ מנוסה ומקצועי. לכן כאשר אתם בוחרים את הפורץ שמתאים לכם קחו זאת בחשבון.

אם אתם מזמינים פורץ כספות מוסמך ומנוסה הוא יכול לפרוץ את כל סוגי הכספות, כל זאת בתנאי שהוא מגיע עם הציוד הנדרש כמובן. אך בכדי שלא תמצאו את עצמכם בסיטואציה של חוסר אונים, מוטב שתוודאו מראש עם המנעולן שהוא אכן יכול לפרוץ את הכספת אשר ברשותכם.

באופן עקרוני אתם כן תוכלו לפרוץ כספת ביתית לבד, אך מדובר על מהלך שלא בטוח שישתלם לכם. אתם בוודאי לא רוצים להזמין מנעול בשביל שתוכלו לחסוך קצת כסף, אך בפועל אם לא תפרצו את הכספת כנדרש אתם תוכלו להרוס אותה או להרוס את המנעול שלה. לכן יכול להיות שתצטרכו בסוף לשלם על כך ביוקר.

חשוב שתבינו כי איפוס של כספת קיר איננה מאפסת גם את הקוד או את הנעילה שלכם. לכן במקרה שבו אינכם יכולים לפתוח את הכספת מסיבה כזאת או אחרת לא תהיה לכם ברירה אחרת מלבד להזעיק מנעולן כספות מנוסה. כך שכל ניסיון אחר שתנסו על מנת להחזיר את הגלגל לאחור צפוי להיכשל.

המנעול של הכספת אשר ברשותכם אמור להחזיק לכם מעמד זמן רב. ברוב המקרים התקנת מנעול כספת תתבצע רק כאשר המפתחות הלכו לכם לאיבוד או שאתם לא מצליחים לפתוח אותה. במקרה כזה שאין לכם ממש ברירה אחרת תצטרכו להחליף את המנעול הישן במנעול חדש ומתקדם.

במקרה שבו הכספת לא נפתחת, אתם תצטרכו להזעיק פורץ כספות על מנת שיסייע לכם. במקרה שבו הכספת איננה פועלת בצורה תקינה, יהיה מוטב שתזמינו איש מקצוע שמתמחה בתחום של תיקון כספות. לא בהכרח כל פורץ ידע גם לתקן את הכספת, קח שעליכם לקחת זאת בחשבון.

דילוג לתוכן