פורץ בתים

נתקעתם מחוץ לבית ללא יכולת לפתוח את הדלת מכל סיבה שהיא? פורץ בתים מקצועי ידע להתגבר על כל מנעול בקלות, במהירות וללא פגיעות מיותרות בדלת דירתכם!

עומדים אובדי עצות מול דלת נעולה שלא נפתחת? פורץ בתים מקצועי הוא התשובה עבורכם. לא מעט אנשים כיום מתמודדים עם צילינדרים תקולים הגורמים לדלתות דירתם להישאר פתוחות ללא אפשרות לנעול אותן או גרוע מכך, להישאר נעולות ללא אפשרות לפתוח אותן. בשני המקרים, פורץ בתים מקצועי ידע לסייע. אם גם הצילינדרים הישנים בדירתכם מתחילים לייצר תקלות רבות בתדירות גבוהה ולסמן על סיום חייהם המקצועיים בחודשים הקרובים, מומלץ להקדים תרופה למכה ולהזעיק פורץ בתים מקצועי שיחליף לכם את הצילינדר המיושן. אך לפני שאתם מתקשרים להזמין את המנעולן הראשון שגוגל מצא לכם, חשוב שתכירו כמה נקודות חשובות אודות זהותו של מנעולן מקצועי. תחילה חשוב לדעת שכל מנעולן המציע לכם שירות הן בתיקוני בעיות שונות והן בפריצות או החלפות צילינדרים, חייב לעבור קורס הכשרה מקצועי שיקנה לו את כל הכלים והידע המקצועי להתגברות נכונה על כל בעיה. אדם המציע את שירותיו בתור מנעולן מקצועי ללא שעבר קורס הכשרה מלא, עשוי לגרום לפגיעות רבות בדלתות דירתכם ובצילינדרים התקינים. חשוב להדגיש שגם אם בחרתם לא נכון מנעולן לא מקצועי המתיימר להציע שירות מיטבי והוא גרם לפגיעה כלשהי בדלתות דירתכם, הוא אחראי לתקן את שהרס או לפחות לשלם תמורת התיקון. רבים שלא יודעים זאת משלמים מכיסם לא מעט כסף עבור תיקוני דלתות לאחר עבודת מנעולן חובב.

כך תזהו מנעולן מקצועי – בקשה אחת פשוטה תאפשר לכם לחלק בין מנעולן חובב למנעולן מקצועי! 

רוצים להצליח לבחור נכון מנעולן מקצועי ומיומן שידע להתגבר על כל בעיה במהירות ביעילות וללא פגיעות מיותרות? וודאו שהוא סיים בהצלחה קורס הכשרה מלא. בקורס ההכשרה המנעולנים לומדים להכיר היטב את כל סוגי הצילינדרים כך שהם יודעים לזהות נכון את מקור הבעיה ולהתגבר עליה ללא פגיעה מיותרת. איך תדעו שהמנעולן בו אתם מתעניינים באמת סיים את כל קורס ההכשרה? פשוט תבקשו לראות את הרישיון שלו. כל מנעולן שמסיים קורס הכשרה מלא מקבל רישיון המתיר לו על פי חוק להציע את שירותיו בתור מנעולן ופורץ בתים לכל דורש. במילים אחרות, כל המציג בפניכם רישיון בתוקף בהכרח סיים בהצלחה את כל הליך ההכשרה. אז גם אם אתם לא מבינים בכל עולם המנעולנות דבר וחצי דבר, בדיקה פשוטה של רישיון תקף תאפשר לכם להבדיל בין מנעולנים מקצועיים לבין אלה המתיימרים להיות מקצועיים לצורך השלמת הכנסה. גבי המנעולן מציע את שירותיו לכל דורש לאחר שסיים בהצלחה קורס הכשרה מלא. גבי המנעולן אף מקפיד לעבור השתלמויות מקצועיות שוב ושוב על מנת להכיר היטב את כל סוגי המנעולים החדשים ביותר.

הכירו את שיטות העבודה של פורץ בתים מקצועי – התמודדות עם דלתות פתוחות שלא ניתן לנעול

אז מה פורץ בתים עושה בשביל להתגבר על הצילינדר הסורר שלכם? ישנן מספר שיטות. לפני שניגע בשיטה המרכזית בעזרתה פורץ בתים מצליח לפרוץ את כל סוגי הצילינדרים, חשוב להבדיל בין כמה מקרים שונים. אם הדלת שלכם כוללת צילינדר תקול שלא מאפשר את נעילתה, גבי המנעולן יצליח לפתור את הבעיה בקלות רבה. כל עוד הדלת פתוחה, כל מנעולן מקצועי ידע לבחון את כל צדדי הצילינדר ולזהות נכון את מקור הבעיה. זיהוי מקור הבעיה הוא חלק משמעותי בפיתרונה ובמקרים רבים אכן ניתן להתגבר עליה ללא פגיעה בצילינדר הישן. לעומת זאת, במידה ואתם מתמודדים עם צילינדר תקול המונע מהדלת להיפתח, פורץ בתים מקצועי ידרש להוכיח את יכולות פריצתו. פורץ דלתות מקצועי מכיר שתי שיטות מרכזיות לפריצה מוצלחת. השיטה השכיחה יותר היא שיטת הקידוח הכוללת קידוח בנקודה מסויימת ומדוייקת שמוציא את הצילינדר מכלל שימוש. פגיעה בתקינות הצילינדר תאפשר למנעולן שלכם לפתוח את הדלת ולהתחיל בשלב הבא, החלפת צילינדר. 

פריצה והחלפת צילינדר – כל מה שחשוב שתכירו משיטת הפריצה הטובה ביותר ועד לבחירת הצילינדר החדש שלכם

פורץ בתים מקצועי המתיימר להציע שירות מיטבי, יעיל ומהיר לכל לקוחותיו חייו להכיר את כל סוגי הצילינדרים החדשים והמתקדמים ביותר. לא אחת קורה שמנעולן מקצועי שסיים את כל הכשרתו מגיע להתמודדות עם צילינדר חדש ומתקדם שהוא כלל לא מכיר. התמודדות זו עלולה לגרום לכל הליך הפריצה להתארך, או במקרים מיוחדים אף להסתבך. לכן, פורץ בתים מקצועי חייב לחדש את ידיעותיו כל העת ולהכיר היטב גם את כל סוגי המנעולים החדשים והמתקדמים שנכנסו לשוק לאחר שהוא סיים את הליך הכשרתו. הפריצה עברה בהצלחה? עוברים לשלב החלפת הצילינדר. בשלב החלפת הצילינדר, המנעולן שלכם ידרש לשלוף את הצילינדר הישן ולהחליפו בחדש. לשם כך אתם צריכים לבחור צילינדר מתאים לצרכים שלכם ולכן ריכזנו עבורכם את עיקרי ההבדלים בין כל הדגמים השונים. ההבדל הראשון הוא ברמת האבטחה. כיום יש מבחר צילינדרים בעלי רמות אבטחה גבוהות במיוחד ולעומת זאת יש גם לא מעט דגמים עם רמות אבטחה בסיסיות בלבד. ההבדל השני הוא באפשרויות הפתיחה והנעילה. ישנם צילינדרים שנפתחים וננעלים על ידי מערכות טכנולוגיות שונות כמו קוד קבוע, טביעות אצבע, חיישנים מתקדמים, אפליקציות שונות ועוד. לעומת זאת, יש מבחר גדול של סוגי צילינדרים שנפתחים וננעלים בעזרת מפתח ייעודי בלבד. ככל שהצילינדר שתבחרו יהיה מתקדם ועמיד יותר, כך המחיר שתצטרכו לשלם תמורתו יהיה גבוה יותר. לכן, גבי המנעולן ממליץ תחילה להקציב סכום שאתם יכולים להקצות לטובת צילינדר חדש ורק לאחר מכן לבחור את הצילינדר הטוב ביותר במסגרת התקציב שלכם.

שתפו את המאמר לחברים:
Email
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Facebook
דילוג לתוכן