מנעול רתק

מנעול רתק – כל מה שחשוב שתכירו לפני שתבחרו את המנעול הבא שלכם!

כיום יש מבחר עשיר של סוגי מנעולים שיאפשרו גם לכם לבחור נכון את המנעול המתאים ביותר עבור הצרכים שלכם. מנעול רתק, מנעול לדלת, מנעול עם קוד ומנעול חכם הם רק חלק מהמנעולים המוצעים כיום לבחירתכם. אז אם גם אתם מתמודדים עם מנעולים מיושנים שמתחילים לעשות בעיות, הגעתם למקום הנכון. גבי המנעולן מכיר את כל סוגי המנעולים הקיימים כיום ויודע להציע לכל לקוחותיו שירות מלא ומקצועי של תיקון מנעול רתק, התקנת מנעול רתק ועוד. אך רגע לפני שנעמיק בכל הפרטים החשובים שכדאי שתכירו אודות הדגמים השונים של הצילינדרים החדשים, חשוב שתדעו לבחור נכון את איש המקצוע המיומן והמקצועי ביותר. לצערנו, בשל היעדר פיקוח ישנם אנשי מקצוע רבים המציגים את עצמן כמקצועיים על אף שלא עברו שום הכשרה בתחום. הסיבה המרכזית בגינה הם מציעים את שירותיהם לכל דורש היא למטרות השלמת הכנסה, מה שלא אחת גורר כישלונות בטיפול בבעיה או גרוע מכך, גרימת נזק חמור יותר משהיה טרם ניסיון הטיפול.

מנעולן מקצועי ידע להעניק לכם שירות מלא של תיקון, פירוק ופריצה לכל צילינדר!

במטרה להימנע מכך, חשוב לדעת שכל מנעולן מקצועי חייב לעבור הליך הכשרה מקיף המקנה לו את כל הידע המקצועי והכלים הנדרשים להתמודד עם כל בעיה. גבי המנעולן עבר מסלול הכשרה מלא בהצלחה ואף מתמיד לחדש את ידיעותיו המקצועיות בהתאם לשינויים התדירים בשוק המנעולנות. איך תדעו לזהות שגם המנעולן שלכם סיים בהצלחה את כל מסלול הכשרתו? פשוט בדקו את רישיונו לעסוק בתחום. בתום כל מסלול ההכשרה המנעולן יקבל רישיון תקף המוכיח שהוא אכן עבר מסלול הכשרה מלא ורשאי להציע שירותי תיקון מנעול רתק, תיקון מנעול לדלת, תיקון מנעול עם קוד או כל מנעול אחר בדירתכם. אם המנעולן שלכם מציג רישיון תקף לעסוק בתחום, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שכל דלתות דירתכם בידיים טובות. עוד חשוב לדעת שבמידה ובכל זאת חלה תקלה בעת ניסיון תיקון מנעול רתק או כל מנעול אחר, המנעולן אחראי לתקן את מה שנפגע בעת עבודתו, או לכל הפחות לשלם על כך.

הסיבות השכיחות ביותר לתקלות השונות במנעולי רתק

הגורמים המרכזיים בגינם רבים נדרשים להסתייע בשירותיו של גבי המנעולן הם: איבוד מפתחות, שבר המפתחות בחלקו הפנימי של המנעול או אי הצלחה להכניס את המפתח עד למקומו הטבעי, מה שמונע את האפשרות לפתוח ולנעול מנעול רתק. אם גם אתם מתמודדים עם אחת מהבעיות הללו, חשוב שתכירו כמה טיפים חשובים שיעזרו לכם להימנע מהן לאחר התיקון. מאבדי מפתחות כרוניים? הטיפ הבא במיוחד עבורכם. מה שאתם צריכים לעשות בשביל להימנע מאבדות רבות לאורך השנים זה לבחור מקום קבוע בו תניחו את המפתחות מיד בסיום השימוש. אם תצליחו להתמיד להניח את המפתחות במקום שקבעתם מיד בתום השימוש במשך כחודש ימים, הפעולה תהפוך לאוטומטית ותבטיח שתצליחו לשמור על המפתחות לאורך שנים.

הטיפים החשובים שיעזרו לכם למנוע תקלות רבות במנעולי דלתות דירתכם

המפתח נשבר בחלקו הפנימי של מנעול רתק? חשוב לדעת שעל אף שהמפתחות נראים ומרגישים קשיחים במיוחד, כל פעולה מעט אגרסיבית ומהירה מידי עלולה לגרום להם להישבר בחלקו הפנימי של מנעול רתק. לכן, אם אתם רוצים לשמור על המפתחות שלכם שלמים, חשוב להקפיד לעשות בהם שימוש עדין ורגוע, גם כאשר אתם מאוד ממהרים. ובאשר לאי הצלחתכם להכניס את המפתח לפנים מנעול רתק, חשוב שתכירו את הסיבה המרכזית לכך. הסיבה המרכזית בגינה רבים מזעיקים את גבי המנעולן בטענה שהמפתח לא נכנס עד הסוף היא שימוש במפתחות מלוכלכים. הלכלוך הדבוק למפתח חודר לפנים הצילינדר ואט אט מצטבר ומונע מהמפתח להיכנס למקומו. לכן חשוב מאוד להקפיד לעשות שימוש במפתחות נקיים בלבד. יש להדגיש שלא רק לכלוכים משמעותיים וגדולים עלולים לפגוע בתקינות מנעול רתק או כל מנעול לדלת, אלא גם אבק בלבד עלול ליצור אותה בעיה. 

לא תמיד חייבים להחליף את המנעול התקול – הדרך הפשוטה לתיקון מהיר ויעיל

איך מתמודדים עם התקלות השונות? גבי המנעולן מכיר היטב את כל הדרכים הטובות והמקצועיות ביותר להתמודד עם כל בעיה. במהלך הכשרתו המקצועית גבי המנעולן קיבל את כל הכלים והידע הנדרש לפתרון שלל בעיות במנעול רתק, מנעול לדלת, מנעול עם קוד וכל המנעולים החכמים והחדשניים ביותר. אם אתם מתמודדים עם דלת פתוחה, גבי המנעולן ידע לבחון את המנעול מכל צדדיו ולאתר את מקור הבעיה תוך זמן קצר. התמודדות זו נחשבת לפשוטה ומהירה יחסית. לעומת זאת, אם אתם מתמודדים עם דלת נעולה שלא נפתחת, גבי המנעולן יידרש להתחיל בשלבי הפריצה. השיטה הטובה והמומלצת ביותר כיום לפריצה מהירה ומקצועית ללא כל פגיעה בשלת היא שיטת הקידוח. במסגרת שיטה זו המנעולן קודח בנקודה אסטרטגית וגורם למנעול לצאת מכלל שימוש. מיד לאחר מכן הוא פותח את הדלת, מפרק את המנעול התקול ומרכיב במקומו מנעול חדש.

התאימו את המנעול המיטבי עבורכם לתקציב העומד לרשותכם

לפני שמתחילים בשלבי ההרכבה, חשוב שתדעו לבחור נכון מנעול רתק, מנעול לדלת או מנעול עם קוד שמתאים למלוא הצרכים שלכם. כפי שהזכרנו מעלה, כיום יש לא מעט סוגים שונים של מנעולים שיוכלו להתאים לכל צורך ולכן חשוב להכיר את מרביתם בשביל לבחור נכון. ההבדלים המרכזיים בין הדגמים השונים מסתכמים בהבדלים ברמות האבטחה וכן בהבדלים בחדשנות ובטכנולוגיה המשולבת בכל מנעול. גבי המנעולן ממליץ לכל לקוחותיו להדגיר תקציב שהם מוכנים להשקיע עבור מנעול חדש ורק לאחר מכן לבחור את המנעול המיטבי במסגרת התקציב שלהם.

שתפו את המאמר לחברים:
Email
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Facebook
דילוג לתוכן