מנעול צילינדר גבי המנעולן מנעולן בנתניה

שירותי החלפת מנעול צילינדר – כל השלבים והטיפים שאתם חייבים להכיר

בשנים האחרונות חלים לא מעט שינויים משמעותיים בכל עולם המנעולנות שבאים לידי ביטוי בעיקר ברמות האבטחה הגבוהות של הצילינדרים. מעבר לכך, כיום ישנן מערכות נעילה ופתיחה אלקטרוניות ומתקדמות במיוחד המאפשרות לרבים לפתוח מנעול צילינדר בעזרת קוד קבוע או אף טביעת אצבע בלבד. כלל השינויים הללו מחייבים את כל נותני שירות החלפת מנעולים לעבור השתלמויות מקצועיות בתדירות גבוהה במטרה להעניק את השירות הטוב ביותר עבור כל לקוחותיהם. מנעולן מקצועי ככל שיהיה, אשר עבר את מסלול ההכשרה שלו לפני מספר שנים, לא ידע להתמודד בדרכין היעילות, הטובות והמהירות ביותר עם מנעול צילינדר חדש בעל עמידות גבוהה במיוחד. גבי המנעולן מקפיד לעבור השתלמויות מקצועיות בתדירות גבוהה לפחות בקצב ההתקדמות של כל עולם המנעולנות בכדי לוודא כי הוא יגיע מוכן להתמודדות עם כל תקלה. אז אם גם אתם נדרשים לסיועו של מנעולן מקצועי להתמודדות עם תקלות מנעול צילינדר, המה לכם מספר נקודות חשובות שכדאי שתכירו.

ההבדל המשמעותי בין הליך התמודדות עם צילינדר נעול שלא נפתח לבין הליך התמודדות עם צילינדר פתוח שלא ננעל

ראשית, חשוב להכיר היטב את כל שלבי הפריצה. כפי שציינו מעלה, גבי המנעולן יודע להתמודד עם כל מנעול צילינדר ביעילות, במהירות ובמקצועיות רבה. אך חשוב לדעת כי הליך התמודדות עם מנעול צילינדר פתוח שלא ננעל שונה בתכלית מהליך ההתמודדות עם אותו מנעול צילינדר נעול שלא נפתח. הליך ההתמודדות עם מנעול צילינדר פתוח שלא ננעל פשוט יותר מכמה סיבות מרכזיות. האחת, אין צורך בשירותי פריצה והשניה, גבי המנעולן רואה את כל חלקי הצילינדר כך שהוא יוכל להתחקות די בקלות אחר מקור הבעיה. איתור נכון של מקור הבעיה מאפשר לכל נותן שירות החלפת מנעולים להתגבר על הבעיה ללא צורך בהחלפת מנעול צילינדר. לעומת זאת, הליך ההתמודדות עם מנעול צילינדר נעול שלא נפתח מחייב את הליך הפריצה ולא מאפשר הסתכלות מקיפה אודות כלל חלקי המנעול. שלב הפריצה מתחלק אף הוא לשתי שיטות שונות כאשר הראשונה ידידותית ואינה כוללת פגיעה בתקינותו של הצילינדר הקיים בעוד השניה אגרסיבית יותר וכוללת קידוחים ופגיעה בתקינותו של מנעול צילינדר.

שיטות הפריצה השונות – רבים בוחרים בשיטת הפריצה הכוללת קידוחים ופגיעה בתקינותו של הצילינדר הקיים

רוב המנעולנים בוחרים בהליך הפריצה בשיטה האגרסיבית יותר בשל העובדה כי היא קלה לביצוע וללא חסרונות משמעותיים. אמנם בשיטה זו אין סיכוי לשמור על תקינותו של מנעול צילינדר מה שיחייב לפתוח בהליך החלפת מנעול צילינדר מיד לאחר מכן, אך ההמלצה המקצועית היא להחליף את הצילינדר הקיים בכל מצב, גם אם מנעולן מקצועי הצליח לשמור על תקינותו בהליך הפריצה. הסיבה לכך נובעת מחשש לתקלות חוזרות ונשנות בצילינדר הישן שכבר הספיק לייצר בעיה שחייבה את העושים בו שימוש להזעיק שירותי החלפת מנעולים. מיד לאחר תום שירותי הפריצה, גבי המנעולן יחל בשירותי החלפת מנעולים. כיום יש מגוון רחב של סוגי מנעול צילינדר שיוכל להתאים במדוייק לצרכים שלכם, מה שמצריך מכם לדעת לבחור נכון. ההבדלים המשמעותיים ביותר בין הסוגים השונים של מנעול צילינדר הם בעיקר רמת האבטחה ואופן השימוש. ישנם מנעולים בעלי רמת אבטחה גבוהה במיוחד ולעומתם רבים אחרים בעלי רמת אבטחה בסיסית בלבד. כמו כן ישנם מנעולים בעלי אפשרות לפתיחה ונעילה אלקטרונית על ידי קוד קבוע או טביעת אצבע, ולעומתם, רבים אחרים המחייבים מפתחות. כל שאתם נדרשים לעשות בעת הליך בחירת מנעול צילינדר חדש הוא למצוא את האיזון הנכון בין רמת אבטחה מספקת לבין עלות במסגרת התקציב שלכם. גבי המנעולן מגיע מצוייד עם מגוון סוגי מנעול צילינדר שונים לבחירה כך שתוכלו להתאים את האפשרות הטובה ביותר עבורכם.

כך תצליחו לשמור על תקינותו של הצילינדר שלכם לאורך שנים

לאחר היכרות עם כל השינויים החלים בעולם המנעולנות בשנים האחרונות, שיטות הפריצה השונות והדרך לבחור נכון מנעול צילינדר מותאם לצרכים האישיים שלכם, חשוב שתכירו את כל הסיבות השכיחות ביותר בגינן אנשים רבם מזעיקים את שירותיו של גבי המנעולן. הסיבה הראשונה היא כמובן איבוד מפתחות. אנשים רבים מגיעים לפתח ביתם ומגלים כי הם הצליחו לאבד את המפתחות וכעת אין באפשרותם להיכנס לדירה. אם גם אתם מקפידים לאבד מפתחות באופן קבוע חשוב שתכירו את אחד הטיפים החשובים ביותר שיסייע לכם לשמור על המפתחות שלכם לאורך שנים. כל שאתם צריכים לעשות זה לבחור מקום קבוע בו תניחו את המפתחות בעת הכניסה לדירה וכן מיד עם היציאה ממנה. הקפדה על הנחת המפתחות במקום הקבוע שבחרתם תגרום לפעולה להיעשות אט אט באופן כמעט אוטומטי, מה שיאפשר לכם לשמור על המפתחות לאורך שנים.

הקפידו לעשות שימוש במפתחות נקיים

הסיבה השניה בגינה רבים נדרשים לשירותי החלפת מנעולים היא מפתח שלא נכנס לפנים מנעול צילינדר או שלא מצליח להסתובב ולפתוח את המנעול. במטרה להימנע מכך, חשוב שתכירו את הגורם המרכזי לתופעה. שימוש במפתחות לא נקיים גורם להחדרת לכלוכים רבים לחלקו הפנימי של הצילינדר, מה שמביא לפגיעה בתקינותו. לכן, חשוב להקפיד לעשות שימוש במפתחות נקיים בלבד על מנת לשמור על תקינותו של הצילינדר שלכם לאורך שנים. הסיבה השלישית והאחרונה להזעקות רבות של גבי המנעולן היא שבר המפתחות בחלקו הפנימי של הצילינדר. חשוב לדעת כי המפתחות עדינים הרבה יותר ממה שאתם חושבים ולכן חשוב להקפיד לעשות בהם שימוש עדין ככל הניתן. חשוב להימנע מהישענות על המפתחות בעת השימוש בהם. במידה ותקפידו להימנע מכלל הסיבות הללו להזעקתם של מנעולנים רבים, תצליחו לשמור על תקינותו של הצילינדר שלכם לשנים ארוכות ללא תקלות כלל.

שתפו את המאמר לחברים:
Email
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Facebook
דילוג לתוכן