מנעול לדלת

מנעול לדלת – הכירו את כל הסימנים המקדימים לכך שהגיע הזמן להחליף את מנעולי דירתכם. כך תצליחו להקדים תרופה למכה!

מנעולי דלתות דירתכם ישנים ומתחילים לייצר תקלות רבות בתדירות גבוה? המאמר הבא הוא בשבילכם. לא מעט אנשים כיום מתקשרים להזעיק מנעולן מקצועי בגין אי הצלחה לפתוח או לנעול את דלתות דירתם. במטרה להימנע ממצב זה, חשוב שתכירו את כל הסימנים המקדימים כך שתדעו להקדים תרופה למכה. אז הסימן הראשון לכך שאתם חייבים להחליף את מנעולי דלתות דירתכם הוא קושי לפתוח ולנעול את הדלת. לא מעט אנשים המתמודדים עם צילינדרים תקולים מדווחים על קושי בפתיחת ובנעילת הצילינדר תקופה קצרה לפני שהצילינדר יצא מכלל שימוש. הסימן השני הוא קושי להכניס את המפתח למקומו המדוייק. אחת הסיבות השכיחות ביותר להרס של צילינדרים רבים היא לכלוכים החודרים לפנים הצילינדר ומונעים מהמפתח להיכנס למקומו ולפתוח את המנעול. חוששים שהמנעול שלכם עומד לסיים את חייו המקצועיים? זה בדיוק הזמן להזעיק מנעולן מקצועי לטובת החלפת הצילינדר הישן. רגע לפני שאתם בוחרים מנעולן מקצועי לביצוע המלאכה, חשוב שתכירו את השיטה הפשוטה לזיהוי מנעולנים מקצועיים, את כל סוגי הצילינדרים הקיימים כיום וכן את שלבי העבודה שאנשי מקצוע מיומנים חייבים לבצע. גבי המנעולן ריכז עבורכם את כל הטיפים החשובים שיעזרו לכם לבחור את אנשי המקצוע הטובים ביותר ואת הצילינדרים המתאימים ביותר לצרכים שלכם. 

לפני שאתם ממהרים לבחור את המנעול הבא לדלת דירתכם – הכירו את כל השינויים והשיפורים בעולם המנעולנות!

בשנים האחרונות חלו שינויים רבים בעולם המנעולנות. שינויים אלה באים לידי ביטוי בריבוי אפשרויות בחירה של מבחר צילינדרים השונים זה מזה ברמות אבטחה ובשילוב מערכות טכנולוגיה שונות. לפני שאתם בוחרים מנעול לדלת דירתכם, אתם חייבים להכיר את כלל הסוגים הקיימים כיום כך שתוכלו להיות בטוחים שאתם בוחרים נכון. לא מעט אנשים שבוחרים מנעול לדלת באופן שרירותי וללא כל בדיקה וחקירה אודות הדגמים השונים, מגלים מהר מאוד שהם יכלו להסתפק במנעול לדלת בחצי מחיר או לחילופין להתחדש עם מנעול לדלת הכולל מערכות טכנולוגיות מתקדמות המשפרות את נוחות השימוש. לכן קיימת חשיבות רבה להכיר את כלל הדגמים טרם בחירת מנעול לדלת וערוך מיקוד מסודר עד לבחירת המנעול העונה על מירב הצרכים שלכם. איך עושים את זה ומהם ההבדלים המרכזיים בין כל דגמי המנעולים החדשים? גבי המנעולן עוסק בכל עולם המנעולנות במשך שנים ארוכות ומסייע לכל לקוחותיו לבחור נכון מנעול מותאם לצרכים שלהם על ידי המלצתו לערוך סקר קצר על כל הדגמים הקיימים. בעידן האינטרנט ניתן להכיר את כל דגמי המנעולים הקיימים תוך מספר דקות בודדות, מה שיסייע רבות בבחירת מנעול לדלת מיטבי.

רוצים מנעולים בעלי רמות אבטחה גבוהות במיוחד הכוללים מערכות טכנולוגיות מתקדמות? התכוננו לשלם יותר

ההבדלים המרכזיים בין כל סוגי מנעול לדלת מסתכמים ברמת אבטחה ובשילוב טכנולוגיה. יש מבחר סוגי מנעולים הכוללים רמת אבטחה גבוה שתגרום גם למנעולנים המקצועיים ביותר להזיע בעת ניסיון פריצתם, ולעומתם יש מבחר עשיר של סוגי מנעולים הכוללים רמת אבטחה בסיסית בלבד כך שכל אדם עם ידיים טובות יצליח לפרוץ אותם. ככל שמנעול לדלת כולל רמת אבטחה גבוהה יותר כך גם המחיר שלו יהיה גבוה יותר וכן להיפך. גבי המנעולן מצליח למצוא את האיזון הנכון עבור כל לקוחותיו כך שמצד אחד הם יהנו מצילינדר בעל רמת אבטחה מספקת למלוא הצרכים שלהם ומצד שני לא יחרגו מהתקציב העומד לרשותם. ההבדל השני הוא בשילוב מערכות הטכנולוגיה השונות בצילינדרים החדשים. עד לפני שנים ספורות רוב ככל הצילינדרים נפתחו וננעלו בעזרת מפתח ייעודי בלבד אך כיום ישנן מערכות טכנולוגיות שונות שהופכות את כל הסיפור לפשוט הרבה יותר. בין כלל האפשרויות הקיימות כיום יש מנעול לדלת הנפתח וננעל בעזרת קוד קבוע, מנעול לדלת הכולל מערכת לזיהוי טביעות אצבע, מנעול לדלת הכולל חיישנים מתקדמים ועוד. ככל שהמערכות הטכנולוגיות שישולבו בצילינדר שלכם יהיו מתקדמות יותר, כך המחיר שתצטרכו לשלם יהיה גבוה יותר בהתאמה. היכרות עם מלוא הצרכים שלכם מחד וכן עם כלל אפשרויות הצילינדרים מאידך תאפשר לכם לבחור נכון צילינדר מדוייק ומתקדם במסגרת התקציב שלכם.

מנעולו מקצועי מכיר היטב את כל סוגי המנעולים החדשים ביותר! אל תתפשרו על מקצועיות המנעולן שלכם 

לאחר שתשלימו את סקירת דגמי הצילינדרים החדשים, הגיע הזמן לבחור מנעולן מקצועי המציע שירותי החלפת מנעולים, החלפת מנעול צילינדר או החלפת מנעול חשמלי. גבי המנעולן מכיר את כל סוגי הצילינדרים ויודע להחליף את כולם בצורה מקצועית ויעילה. אך לצערינו, כיום יש אנשים רבים המציגים את עצמם בתור מנעולנים למרות שבפועל הם לא עברו שום קורס הכשרה נדרש. בעזרת שיטה פשוטה תוכלו לסנן את כל אותם אנשים המתיימרים להציע שירותי מנעולנות מקצועיים ללא כל הכשרה. חשוב להקדים ולומר כי כל מנעולן מקצועי חייב לעבור קורס מלא ומקיף המקנה לו את כל הידע המקצועי והכלים הנדרשים לטיפול בכל בעיה. לאחר תום מסלול ההכשרה המקיף, כלל המסיימים בהצלחה מקבלים רישיון תקף להציע שירותי מנעולנות לכל דורש. כלומר, כל מי שמחזיק ברישיון לעסוק בתחום המנעולנות ולהציע שירותי החלפת מנעולים, החלפת מנעול צילינדר או החלפת מנעול חשמלי סיים בהצלחה את כל מסלול ההכשרה הנדרש. על כן גם אם אתם עומדים אובדי עצות מול דלת נעולה, אל לכם לוותר על בדיקת רישיון תקף למנעולן שלכם. אנשים רבים המנסים להתמודד עם בעיות מנעולנות שונות ללא רישיון, גורמים לבעיות חמורות יותר ולעיתים אף פוגעים בדלתות עצמן. אז איך מתגברים נכון על מנעול תקול? גבי המנעולן מסביר צעד אחר צעד כך שתדעו מה מצופה מהמנעולן שלכם.

כך מתמודדים עם דלת נעולה – פריצה מקצועית בעזרת קידוח מדוייק

אם מדובר בצילינדר תקול בדלת פתוחה, מנעולן מיומן ומנוסה ידע לבחון את כל צדדי המנעול ולזהות את הבעיה. זיהוי נכון ומדוייק של הבעיה הוא חצי מהפיתרון כך שכל שנותר זה לתקן את הבעיה במידת האפשר או להחליף את הצילינדר התקול. ברוב המקרים ניתן להתגבר על הבעיה ללא כל פגיעה משמעותית בתקינות הצילינדר הישן. לעומת זאת, במקרים בהם דלת דירתכם נעולה ולא נפתחת, המנעולן שבחרתם ידרש להתחיל בשלבי הפריצה. ישנן לא מעט שיטות פריצה שונות אך השיטה המרכזית לפריצה מהירה, יעילה ומוצלחת היא קידוח בנקודה אסטרטגית המוציאה את המנעול מכלל שימוש. קידוח נכון בנקודה מדוייק. יפגע בתקינות הצילינדר כך שמיד לאחר מכן המנעולן שלכם יוכל לפתוח את הדלת. לאחר פתיחת הדלת, השלב האחרון הוא הוצאת הצילינדר התקול והרכבת הצילינדר החדש שבחרתם. גבי המנעולן מגיע מצוייד עם כל הכלים והידע להתמודדות עם כל תקלה ולהשלמת כל שלבי הפריצה וההרכבה. בחירה נכונה של מנעולן מיומן המחזיק ברישיון תקף תבטיח לכם ידיים טובות הן בהתמודדות עם תקלות שונות, הו בפריצת מנעולים והן בהחלפת צילינדרים.

שתפו את המאמר לחברים:
Email
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Facebook
דילוג לתוכן