מנעול חשמלי גבי המנעולן מנעולן בנתניה

מנעול חשמלי

בעבר, המנעול היחיד שהיה קיים לדלתות היה מנעול צילינדר. גם היום ניתן למצוא לא מעט מנעולי צילינדר בדלתות, אך בניגוד לימים עברו, מנעול צילינדר איננו מהווה את המנעול היחיד שקיים כיום בשוק. כיום ניתן למצוא פתרונות נעילה חכמים לדלתות, כאשר אחד מהפתרונות הללו הוא מנעול חשמלי. מדובר על מנעול שניתן למצוא כמובן ברכבים מודרניים וניתן לפתוח אותו באמצעות שלט, אך ניתן למצוא את המנעול המדובר גם בדלתות רגילות. כמובן שאם ישנה בעיה כלשהי במנעול החשמלי שיש בדלת הבית שלכם או ברכב שלכם ובגינה אינכם יכולים להיכנס לביתכם או לרכב שלכם, יש צורך לבחור במנעולן מקצועי ומומחה בתחום, אשר יודע כיצד לפרוץ בצורה היעילה, הבטוחה והאיכותית ביותר כל מנעול חשמלי באשר הוא.

מנעול חשמלי- במה בעצם מדובר?

אחד המנעולים המתקדמים ביותר כיום הוא המנעול החשמלי. בעוד שבעבר כאשר היינו מעוניינים לפתוח דלת כלשהי היינו נדרשים לבצע תנועה סיבובית במנעול הצילינדר הרגיל על ידי המפתח ולפתוח את המנעול, הרי שכיום כאשר בוחרים במנעול חשמלי, ניתן לפתוח ולנעול דלתות בצורה מתוחכמת הרבה יותר. במנעולים חשמליים יש תדרים וצופן מיוחד בהתאם לכל מנעול ועל כן, ניתן לפתוח כל מנעול חשמלי באמצעות פעולה ספציפית הרלוונטית רק לו. כך לדוגמא: כאשר מדובר על מנעול חשמלי של רכב, יש לבעל הרכב שלט אשר באמצעותו הוא יכול לפתוח את מנעול הרכב שלו ותו לא. הפעולה של נעילת מנעול או פתיחת מנעול בדלתות, מתבצעת באמצעות פעולות שונות כגון: זיהוי ביומטרי של טביעת אצבע, סריקה של קרנית ועוד. במנעול חשמלי אין צורך להשתמש במפתח על מנת לנעול או לפתוח את הדלת שהוא מותקן בה. על אף שבעבר היה ניתן למצוא מנעולים חשמליים בעיקר בחברות או בתי עסק שונים, הרי שכיום ניתן למצוא חברות שונות המציעות שירות החלפת מנעולים למנעולים חכמים גם לדלתות של בתים פרטיים. כך לדוגמא: מנעול רב בריח, יכול להיות כיום מנעול צילינדר רגיל או חשמלי, בהתאם לבחירת הלקוח.

התקנת מנעול חשמלי

אם אתם מעוניינים להתקין מנעול חשמלי, חשוב שתדעו שהתקנת מנעול מסוג זה שונה מהתקנת מנעול רגיל שכן, במנעול החשמלי יש רצף של מרכיבים אלקטרוניים. על כן, על מנת להתקין מנעול חשמלי בצורה הטובה ביותר, חשוב מאוד לפנות לאיש מקצוע מיומן ומקצועי. מנעולן מקצועי הוא אישש המקצוע המתאים לצורך התקנת מנעול חשמלי. חשוב לבחור במנעולן שמכיר מנעולים חשמליים ויודע כיצד להתקין אותם בצורה הטובה ביותר. גבי המנעולן הוא איש המקצוע הטוב ביותר עבור התקנת מנעולים חשמליים.

פריצת דלת עם מנעול חשמלי

בעוד שכאשר נתקעים מחוץ לדלת הבית ללא מפתח, הכתובת שיש לפנות אליה הוא מנעולן מקצועי ומנוסה שיגיע אליכם לצורך פריצת הדלת, הרי שכאשר מדובר במנעול חשמלי, הצורך במנעולן לא יהיה בשל העובדה שאיבדתם את המפתח לדלת שכן, המנעול החשמלי לא נפתח עם מפתח. לעיתים ישנן בעיות שונות שבגינן המנעול החשמלי פתאום לא פותח את הדלת מכל סיבה באשר היא ועל מנת לאבחן את הבעיה יש צורך לבחור בשירותיו של מנעולן מקצועי אשר מכיר את תחום המנעולים החשמליים היטב ויודע כיצד להתאים את מלאכת הפריצה לסוג המנעול המדובר. חשוב מאוד לבחור במנעולן שלא יסב נזק כלשהו למנעול ויבצע את העבודה מתוך ניסיון וידע רחב היקף שיש לו בתחום, כך שתוך פרק זמן קצר המנעול יפתח. כמו כן, כדאי לבחור במנעולן שיודע לאבחן את הסיבה לבעיה שבגינה המנעול החשמלי לא פותח את הדלת ולהעניק לה את המענה הטוב ביותר. גבי המנעולן ישמח לסייע לכם בכל מקרה שבו יש לכם צורך לפרוץ דלת המכילה מנעול חשמלי.

שתפו את המאמר לחברים:
Email
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Facebook
דילוג לתוכן