מנעול חכם

מנעול חכם – הקידמה הטכנולוגית מגיעה גם לעולם המנעולנות: הכירו את המנעולים החכמים ביותר!

בשנים האחרונות חלים שינויים רבים בעולם המנעולנות המאפשרים גם לכם ליהנות מיתרונות רבים של המנעולים החדשים. אז אם גם מנעולי דלתות דירתכם כבר עשו את שלהם או שסתם בא לכם להתחדש עם מנעולים חדשים, מתקדמים וחכמים, חשוב שתכירו את כל המנעולים האיכותיים ביותר שנמכרים כיום. גבי המנעולן עוסק בתחום מזה לא מעט שנים ומסביר לכל לקוחותיו שבשנים האחרונות קצב התקדמות כל עולם המנעולנות מסחרר כך שלא כל מנעולן ידע להתמודד עם המנעולים החדשים ביותר. מנעולן שסיים את הליך הכשרתו לפני מספר שנים ולא מקפיד לעבור השתלמויות מקצועיות להיכרות מלאה עם כל הדגמים החדשים ביותר, לא ידע להתמודד עם המנעולים החכמים או להתגבר על בעיות במנעולים עם רמות אבטחה גבוהות במיוחד. אז רגע לפני שאתם מזמינים את המנעולן הראשון שאתם מאתרים ברשת ובוחרים באופן שרירותי את המנעול הבא שלכם, חשוב שתכירו את כל הסוגים החדשים של מנעול חכם, מנעול לדלת כניסה, מנעול הגה ועוד.

לא כל מנעולן ידע להתמודד עם מנעולים חכמים ומתקדמים במיוחד – אל תתפשרו על אנשי המקצוע שלכם!

גבי המנעולן מדגיש כי לא כל אדם המציג את עצמו בתור מנעולן מקצועי באמת כזה. כיום יש לא מעט אנשים שמנסים להשלים הכנסה בשעות אחר הצהריים ומציגים את עצמם כמנעולנים למרות שלא עברו הליך הכשרה ייעודית. מנעולנים אלה עלולים לפגוע בדלת דירתכם במהלך ניסיונותיהם לטפל בבעיה ולכן חשוב שתדעו לבחור נכון את המנעולנים המקצועיים ביותר. הדרך הפשוטה ביותר לעשות זאת היא לבקש לראות רישיון תקף לעסוק בתחום. כל מנעולן חייב לעבור הכשרה מקצת ארוכה ומקיפה הכוללת שעות רבות של תוכן מעשי. לאחר תום כל מפגשי הקורס, המנעולן הצעיר ידרש לעמוד במבחן מקצועיות שנועד להוכיח שהוא אכן מספיק מקצועי ומנוסה בשביל להציע את שירותיו לכל דורש. לאחר שהוא עובר את המבחן, הוא מקבל רישיון תקף המתיר לו להציע שירותי תיקון מנעול חכם, החלפת מנעול לדלת כניסה, החלפת מנעול הגה ועוד. אז כל שאתם נדרשים לעשות בשביל לוודא שהמנעולן שלכם אגן מקצועי זה לבקש לראות רישיון תקף.

הכירו את כל סוגי המנעולים החדשים והמתקדמים ביותר לפני שתבחרו את המנעול המתאים ביותר עבורכם

ומה באשר למבחר הגדול של המנעולים הקיימים כיום? לפני שתבחרו את המנעול הבא שלכם, חשוב שתכירו את כל ההבדלים המשמעותיים ביותר בין המנעולים השונים. ההבדלים הבולטים בין כל דגמי המנעולים החדשים שיוצרו בשנים האחרונות באים לידי ביטוי ברמות אבטחה של המנעולים ובמערכות הטכנולוגיה המשולבות בהם. כיום ישנם סוגים רבים של מנעולים בעלי רמות אבטחה גבוהות במיוחד שיגרמו גם למנעולנים המקצועיים ביותר להתקשות לפרוץ אותם. שינוי נוסף ומשמעותי יותר הוא כניסתו של מנעול חכם למבחר הגדול של המנעולים המוצעים למכירה. מנעול חכם זהו מנעול הכולל מערכות טכנולוגיות מתקדמות המאפשרות את פתיחתו ונעילתו בדרכים שונות. אם עד לפני מספר שנים בודדות כלל המנעולים נפתחו וננעלו בעזרת מפתח בלבד, הרי לנו שכיום ישנם סוגים רבים של מנעול חכם הנפתח על ידי קוד קבוע, טביעת אצבע, חיישנים חכמים ואפילו אפליקצייה ייעודית.

יתרונותיו המרכזיים של מנעול חכם

גבי המנעולן מסביר שלמנעול חכם יש לא מעט יתרונות משמעותיים על פני המנעולים הישנים, ריכזנו עבורכם את היתרונות המרכזיים:

  1. לא צריך לקחת מפתח – מנעול חכם מאפשר לכם לפתוח את הדלת בעזרת חיישנים, קוד, טבעית אצבע או אפליקציה ייעודית כך שאתם כבר לא צריכים לקחת מפתחות לכל מקום. יתרון זה ימנע מצבים רבים בהם תשכחו או תאבדו את המפתח מה שיגרום לכם לעמוד לצד הדלת ללא יכולת לפתוח אותה.
  2. נוחות השימוש – מנעול חכם נוח לשימוש ומאפשר לרבים ליהנות מפתיחה ונעילה מהירה ומתקדמת של דלתות דירתם.
  3. אפשרות לקבוע מי רשאי לפתוח את הדלת – פתיחת דלת בעזרת מפתח מאפשרת לכל מי שמחזיק במפתח לפתוח את הדלת. לעומת זאת, מנעול חכם מאפשר להגדיר מראש את האנשים הרשאים לפתוח את הדלת ובכך למנוע פריצות או כניסות בלתי רצויות.
  4. אפשרות להגדיר שעות פתיחה – מנעול חכם משרת גם צרכים עסקיים רבים. בעזרת מנעול חכם ניתן להגדיר שעות פתיחה ונעילה. חברות רבות בוחרות לעשות שימוש ביכולת זו של מנעול חכם כך שהם מגבילים את הרשאים להיכנס לשעות מוגדרות בלבד.

כלל היתרונות הללו גורמים לאנשים רבים כיום לבחור לשלב בדירתם מנעול חכם. אם גם אתם רוצים למנעול חכם בדירתכם, חשוב לדעת לבחור נכון מנעולן מקצועי ומיומן שמקפיד לעבור השתלמויות מקצועיות בתדירות גבוהה במטרה ליישר קו עם הקידמה המקצועית ועם כל סוגי המנעולים החכמים המתקדמים ביותר.

הגדירו תקציב ורק לאחר מכן בחרו את המנעול המיטבי במסגרת התקציב שלכם!

גבי המנעולן מסביר לכל לקוחותיו שהליכי התיקון של מנעולים חכמים אינו שונה בתכלית מהליכי התיקון של מנעולים ישנים כך שגם אם הם מתמודדים עם בעיות שונות במנעול חכם, מנעולן מקצועי ומיומן ידע לסייע להם להתגבר על כך. חשוב להדגיש ולומר כי ככל שהמנעול שתבחרו יכלול מערכות מתקדמות יותר, כל המחיר שתידרשו לשלם עליו יהיה גבוה יותר. בדומה לכך, גם מנעול לדלת או מנעול הגה בעלי רמות אבטחה גבוהות במיוחד יעלה יותר בהשוואה למנעול בעל רמת אבטחה בסיסית. לכן, לפני שאתם בוחרים את המנעול הטוב ביותר עבור הצרכים שלכם, מומלץ להגדיר תקציב אותו תהיו מוכנים לשלם עבור המנעול החדש ורק לאחר מכן לבחור מנעול מיטבי במסגרת התקציב שלכם.

שתפו את המאמר לחברים:
Email
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Facebook
דילוג לתוכן