מנעול הגה גבי המנעולן מנעולן בנתניה

מנעול הגה – אחת הדרכים למניעת גניבות רכבים

כל עולם המנעולנות עובר לא מעט שינויים וחידושים בשנים האחרונות. אם עד לפני מספר שנים ניתן היה לפרוץ כמעט כל רכב בקלות רבה בעזרת סרגל פריצה פשוט וללא כל ידע מקצועי, הרי לנו שכיום ישנן מערכות מתקדמות כמו אימובילייזר וכן מנעול הגה אשר מצליחים להוריד את כמות הגניבות בעשרות אחוזים. אם גם אתם מעוניינים לשמור על הרכב שלכם מפני גניבה, חשוב שתכירו כמה פרטים אודות מערכת אימובילייזר וכן מגוון סוגים של מנעול הגה. מנעול הגה נועד בכדי למנוע את האפשרות לסובב את ההגה ובעצם כך למנוע מהגנבים להצליח לנהוג ברכב. כיום יש מגוון סוגים שונים של מנעול הגה עם שינויים קלים בין הדגמים השונים. המטרה הסופית היא אותה מטרה, למנוע את היכולת לנהוג ברכב ללא פתיחת מנעול הגה. בדומה לכך, מערכת אימובילייזר אף היא נועדה בכדי למנוע את היכולת של הגנבים לנהוג ברכב, אך באופן שונה. מערכת אימובילייזר זוהי מערכת מתקדמת אשר יודעת לקרוא את הקוד של שלט הרכב המקורי. במידה והיא מזהה שהשלט המקורי נמצא בקרבת מקום, היא מאפשרת להניע את הרכב ולנוע בעזרתו ללא כל בעיה. אך כאשר המערכת לא מזהה את השלט המקורי היא פשוט משביתה את כל מערכות החשמל של הרכב כך שלא ניתן להניעו. מערכת מתקדמת זו מצליחה להוריד את כמות גניבות הרכבים בעשרות אחוזים. אך מה קורה כאשר בעל הרכב מאבד את השלט המקורי או שהצילינדר של מנעול הגה עמיד במיוחד פשוט מסרב להיפתח? גבי המנעולן ידע להתמודד עם כל תקלה ביעילות וללא כל פגיעה ברכב.

איבדתם את מפתחות מנעול ההגה? מערכת אימובילייזר השביתה את מערכות החשמל של הרכב? כך תתמודדו נכון!

לא מעט אנשים מזעיקים בבהלה מנעולן מקצועי בטענה כי מנעול הגה פשוט מסרב להיפתח או מערכות אימובילייזר עובדת לכיוון הלא נכון. כפי שציינו לעיל, כל עולם מנעולנות הרכב עובר לא מעט שינויים ושיפורים משמעותיים בשנים האחרונות, אז כיצד יצליחו המנעולנים להתמודד עם כל הקשיים בפריצות הרכבים אתם שואלים? כמה תשובות לשאלה. ראשית, חשוב לדעת כי מנעולן מקצועי אשר מתיימר להעניק את השירות הטוב, היעיל והמהיר ביותר עבור לקוחותיו תוך התמודדות עם כל תקלה וללא כל פגיעה ברכב, חייב לעבור השתלמויות מקצועיות בתדירות גבוהה במטרה להכיר את כל השינויים החדשים ולדעת כיצד להתמודד איתם. שנית, הליך קידוד שלט לרכב כולל שינוי משמעותי גם במערכת המחשב הפנימית של הרכב שלכם כך שניתן יהיה לייצר קוד חדש ולהתאים לו שלט מקורי. שלישית, מנעולן מקצועי מגיע מצוייד עם ציוד נרחב המסייע לו להתגבר על כל בעיה חשש לפגיעה במערכות הרכב השונות. אם עד לפני מספר שנים מנעולן מקצועי הגיע עם סרגל פריצה בלבד, הרי לנו שכיום פריצה עם סרגל פריצה ללא עזרים נוספים נחשבת מסוכנת במיוחד בשל הסיכוי לפגיעה במערכות שמע או בטיחות בדלת הנהג.

הליך הפריצה – כל הדגשים לפריצה מוצלחת ללא פגיעה במערכות הרכב

התמודדות עם הליך פריצת רכב, פריצת מנעול הגה וכן הליך החלפת מנעולים כולל כמה שלבים מרכזיים. במידה ואתם מתמודדים עם רכב נעול ללא אפשרות לפותחו, גבי המנעולן יגיע מצוייד עם סרגל פריצה וכרית אוויר המאפשרת לו ליצור פתח בין דלת המהג לחריץ החלון במטרה לפרוץ את הרכב בצורה בטוחה וללא כל פגיעה בתשתיות. לעומת הליך ההתמודדות עם רכב נעול, הליך ההתמודדות עם מנעול הגה שונה בתכלית. במידה ואתם לא מצליחים לפתוח מנעול הגה מכל סיבה שהיא, חשוב לדעת כי גבי המנעולן ישמח להעניק לכם שירותי פריצה וכן החלפת מנעולים במהירות מרבית. כאשר הוא מגיע להתמודדות עם מנעול הגה תקול שלא נפתח, הוא מתחיל בהליך הפריצה הכולל שתי שיטות מרכזיות. השיטה הראשונה ידידותית ואינה כוללת את הרס הצילינדר הקיים בעוד השיטה השניה אגרסיבית וכוללת קידוחים והוצאתו של הצילינדר מכלל שימוש. חשוב להדגיש ולומר כי ההמלצה המקצועית היא להחליף צילינדר של מנעול הגה גם אם ניתן לשמור על תקינותו של הצילינדר התקול (במידת האפשר, ישנם מצבים בהם תידרשו להתחדש עם מנעול הגה חדש).

הכירו את הסיבות השכיחות ביותר להזעקתו של מנעולן מקצועי

רגע לאחר השלמת כל שלבי הפריצה, חשוב שתכירו את כל הסיבות השכיחות ביותר בגינן רבים נדרשים לשירותי פריצת רכב או פריצת מנעול הגה. הסיבה הראשונה היא כמובן איבוד מפתחות. אם גם אתם מקפידים לאבד מפתח מידי מספר חודשים, הטיפ הבא מיועד עבורכם. בין אם מדובר במפתח הרכב ובין אם מדובר במפתח מנעול הגה, חשוב לקבוע מקום בו תניחו אותו מיד בתום השימוש. במידה ותקפידו להניח את מפתחות מנעול הגה בפרט וכל מנעול בכלל, במקום קבוע במשך מספר פעמים רצופות, הדבר יהפוך להרגל כך שתעשו את הפעולה באופן כמעט אוטומטי. ברגע שתגיעו לשלב זה, תצליחו לחסוך איבוד של לא מעט מפתחות מנעול הגה, מנעול רכב או אף מנעול דירה. הסיבה השניה בגינה רבים מזעיקים את שירותי גבי המנעולן להתמודדות עם הליך החלפת מנעולים היא שבר המפתחות בפנים הצילינדר. אנשים רבים לא מודעים לעובדה כי המפתחות עדינים הרבה יותר ממה שהם נראים ולא מקפידים לעשות בהם שימוש עדין, מה שפעמים רבות גורם לשבירתם. לכן, חשוב להדגיש כי קיימת חשיבות רבה להקפיד לעשות שימוש עדין ולא להישען על המפתחות בהיותם בפנים הצילינדר. הקפידו על הטיפים הללו והצליחו לחסוך לא מעט שירותים של פריצת מנעול הגה והחלפת מנעולים של גבי המנעולן.

שתפו את המאמר לחברים:
Email
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Facebook
דילוג לתוכן