מנעולן רכב גבי המנעולן מנעולן בנתניה

מנעולן רכב – כל מה שצריך לדעת לפני שמזמינים את השרות הזה!

נתחיל בהגדרת התפקיד של מנעולן רכב. תחילה בראש ובראשונה תפקידו לפרוץ את הרכבים שננעלו בכדי שללקוח תהיה אפשרות להמשיך ולנסוע ברכבו. כמובן שתפקיד מסוג זה מחייב את אישור המשטרה ולכן כאשר אתם מזמינים שרות פריצת רכבים או פורץ רכבים תחילה עליכם לוודא שהמנעולן קיבל אישור ממשטרת ישראל לעסוק בתחום זה. אל תתביישו לבקש שיציגו לכם את האישור, האחריות לבירור מעמיק הוא עליכם ולכן אם לא תדאגו לעצמכם, מי יעשה זאת?

חוץ משירותי פריצת רכבים מנעולן רכב מעניק שירותים נוספים, לא כולם אבל רובם כבר מבצעים גם שכפולי מפתחות, קידוד מפתח לרכב,  החלפת מנעול לרכב ועוד. אנו מזכירים לכם לפני שהגעתם להחלטה איזה מנעולן רכב להזמין שוחחו איתם טלפונית. כבר בשיחה הטלפונית בדקו שבעל המקצוע מחזיק את כל האישורים הנדרשים ואם יש לכם ספק בקשו ממנו לשלוח לכם את האישור עוד לפני הגעתו אליכם. אין חשוב מלקבל שרות הוגן ואיכותי. להתעסק עם מנעולנים שאין להם אישור משטרה יכול להוות לכם נזק רב ולכן כדאי שתמנעו מכך. בנוסף לפני שתבחרו את המנעולן הנכון בדקו שהוא אכן מגיע לאזור מגוריכם, חסכו לכם זמן שיחה ותדאגו שזו תהיה השאלה הראשונה בשיחה. כי אם המנעולן לא נותן שרות באזור מגוריכם אין לכם מה להמשיך לשוחח, תצטרכו לחפש מנעולן רכב אחר.

כיוון שמזמינים שרותי מנעולן רכב לרוב רק במצב דחוף ולחוץ כיוון שמשהו לא עובד לנו במפתיע כדאי להיערך מראש לטלפון של מנעולן שקיבלתם עליו המלצות או ראיתם שיש לו דירוג גבוה בגוגל או באתרים אמינים שניתן לסמוך עליהם. בדיקה מעמיקה תפחית לכם לחץ ובכך יהיה לכם טלפון מוכן במקרה חירום. זה רעיון מעולה שיחסוך להם לחץ ברגע האחרון וכולנו יודעים שבגלל לחצים אנשים שוכחים לשאול את השאלות הנכונות או לבדוק דירוג על השרות המוענק ואז הסבירות לקבל חווית שרות לא נעימה גדלה ואף אחד לא רוצה לחוות חוויה לא נעימה כאשר הוא נמצא תחת לחץ או כאשר הוא ממהר.

כשאתם מקבלים המלצה על מנעולן רכב תנסו לקבל כמה שיותר מידע על השרות שלו. כמובן תחילה תוודאו שהוא מגיע לאזור מגוריכם כפי שציינו. לאחר מכן בדקו שיש לו את כל האישורים הדרושים לשם עבודה בתחום המנעולים. לאחר מכן בקשו שיספר לכם חוויות או למה דווקא האנשים ממליצים עליו, נסו להבין בין השורות ותחליטו אם המנעולן רכב הזה מתאים עבורכם. אל תשכחו לשאול על המקצועיות שלו, מה הידע שלו, מה הותק בתחום ומה השירותים הנוספים שהוא מעניק כדי שתדעו למקרה הצורך. עליכם לשים דגש לטונציה ולסבלנות שלו בשיחה כדי לנסות להעריך אם הוא מספיק טוב עבורכם.

בישראל קיימים אלפי מנעולנים, חלקם מגדירים את עצמם כטובים ביותר ואחרים דואגים לעשות את עבודתם כצדיקים ולנסות להרוויח בהוגנות ושקיפות. אל תיפלו לנוכלים ותהיו ערניים בכל פעולה שהמנעולן רכב מבצע. בעת הפעולה מומלץ שתהיו לידו, תתעניינו בתהליך שלו כדי שיידע שאתם מעורבים. ככל שהוא ייראה שאתם שמים לב לכל מהלך שלו הוא יכול לחשוש לבצע מהלכים שאינם חוקיים, בכל זאת אתם שמים בידיו את המפתחות לנכס שלכם, הרכב שלכם שכל כך חשוב לכם. אז בין אם נתקעתם ברגע האחרון ואתם בלחץ ובין אם לא, זכרו שתחום פריצת רכבים הוא תחום עם חאפרים רבים, אל תאפשרו לאף אחד להפוך אתכם לקורבן הבא שמשלם יותר מימה שהוא היה צריך או שיקבל עוקץ שיבאס לו את היום. לכן קודם כל מומלץ להפחית לחץ ולהבין שהתהליך יכול לקחת מספר דקות ואתם צריכים להיות חלק מהתהליך הזה.

לא פשוט לעבוד עם בעלי מקצוע בין אם אלה מנעולנים או טכנאים, אין אחריהם מעקב אף אחד לא בודק אותם לעומק, לא את השרות שהם מעניקים ולא את המחיר שהם גובים בעבור השרות. לא פעם אנו עדים גם לתופעות בהן בעלי המקצוע כלל לא הראו מקצועיות ואף גרמו לנזק יותר גרוע מימה שהיה במקור. תופעות כאלה מוכרות היטב בתחום ולכן יש להיערך לכך. תוכלו להיערך כפי שציינו עם המלצות מראש, בנוסף תוכלו לבדוק מחירון של תחום המנעולים בגוגל ולהעריך פחות או יותר את הנזק שנגרם לכם. במידה ויציעו לכם מחיר גבוה יותר תוכלו לערער על כך ולנסות להימלט מהעוקץ שתפרו לכם. אל תתפשרו על בחירה נכונה ואל תמהרו לבחור כי המהירות גורמת לנו לחשוב פחות ולבצע יותר פעולות במינימום של זמן. גם אם הפעולה דחופה לכם ואתם ממהרים לכל מקום תנשמו לרגע ותחשבו איך אתם עושים את זה הכי טוב שאפשר. כדי לקבל תעודה של מנעולן רכב יש צורך לעבור קורס ולקבל אישור משטרה זכרו זאת תמיד ותוכלו לתשאל את המנעולן אם הוא עבר את אלה. המנעולים בדרך זמינים 24 שעות 7 ימים בשבוע כדי שחלילה אף אחד לא ייתקע בשום שעה לבדו ויש המון נותני שירות בכל אזור ולכן אין לכם מה להילחץ. אם התקלה שלכם נראית תקלה במערכת התנעה תוודאו עם המנעולן שיש לו את הידע והכלים להתמודד עם זה טרם הגעתו.

אז מה תבדקו לפני שתזמינו שירות של מנעולן רכב?

  • שהוא נותן שירות באזור מגוריכם
  • שיש לו אישור מהמשטרה לעסוק בזה
  • תתשאלו אותו על הניסיון והותק שלו בתחום
  • תחפשו בפניו את התקלה לפרטי פרטים לוודא שהוא יכול לתת לה מענה

בגדול כמה שיותר מידע יעזור לכם למצוא את המנעולן רכב שמתאים עבורכם, את זה שיפתור לכם את התקלה בין אם אתם צריכים פורץ רכבים או מישהו שיבצע עבורכם קידוד מפתח לרכב. מעבר למידע תוכלו להקליד את שם המנעולן בגוגל ולאסוף מהרשת חוויות על השירות שהוא נתן לאנשים אחרים. אנו מדגישים שוב ככל שאתם תתנו יותר מידע מפורט על הסיטואציה בה נתקלתם כך הוא יבין שהוא נמצא מול אדם שמבין פחות או יותר, שאכפת לו ואחד שידאג שלא יעקצו אותו ולא יהפכו אותו לקורבן הבא. ישנם מנעולנים רבים שהם צדיקים ודואגים לתת שירות אדיב ואיכותי ולכן כאשר אתם פוגשים מנעולן רכב כזה מומלץ לדרג אותו גבוה ב "גוגל לעסק שלי" או באפליקציות שמתמחות בנותני שירות בתחום המנעולנים זכרו שאתם נותנים את הדירוג שלכם אתם בעצם עוזרים לאנשים אחרים בעתיד, כי כשהם יהיו בבעיה שאתם נמצאים בה עכשיו הם ייפנו לחפש דירוגים.

לסיכום חשוב לנו להדגיש שהמחקר למצוא את המנעולן רכב הטוב ביותר הוא חשוב. גם הנראות שלכם כלפי בעל השירות שצריכה להיות מלאת ביטחון וגם היא חשובה לא פחות, אל תהססו לשאול שאלות שאתם צריכים לקבל עליהן תשובות. אנו מאחלים לכם בהצלחה ושתמצאו את המנעולן הטוב ביותר, כזה שיעניק לכם שירות אדיב, נעים ומקצועי.

שתפו את המאמר לחברים:
Email
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Facebook
דילוג לתוכן