מנעולן לרכב גבי המנעולן מנעולן בנתניה

מתי צריך להזמין שירותי מנעולן לרכב?

הסיבות הקיימות להזמנת שירות מנעולן רכב הן:

  • שכחתכם את המפתחות ברכב: למי לא קרה אי פעם שהוא שכח את המפתח ברכב? אם טרם קרה לכם יכול להיות שזה ייקרה, נסו להיות ערניים ולהימנע מכך. לעיתים אנו שמים את המפתחות בפנים ונועלים את הרכב כאשר טרם הוצאנו את המפתח.
  • מנעול לא תקין: לא פעם אנשים נתקלים בבעיות במנעול הרכב, הם לא יכולים לפתוח את הרכב ולהתחיל את היום או להמשיך אותו. זה עוצר לכם את כל היום ומבאס, אך אתם חייבים לשמור על אנרגיות חיוביות.
  • שלט הרכב לא עובד: אם השלט שלכם לא מגיב ייתכן ויש צורך לתקנו או להחליפו בהקדם
  • ילדים שחלילה ננעלו ברכב ויש לפרוץ אותו במהירות

קיימות סיבות נוספות להזמנת מנעולן לרכב המתמחה בשירות פריצת רכבים ולכן אין צורך לדאוג, עם מעט סבלנות התקלה תיפתר. כדי לבחור את המנעולן לרכב הטוב ביותר עליכם להבין שאתם צריכים אותו כדי לפתור תקלה ואין ספק שאתם רוצים שהעבודה תתבצע בצורה מקצועית ואמינה ולכן חובה לקחת בעל מקצוע שלמד את תחום המנעולים ויודע לתת שירות של מנעולן רכב, לרוב הם יודעים לתת שירות גם של פריצת רכבים ושירות קידוד מפתח לרכב, החלפת מנעול, שכפול מפתחות ועוד.

 כדי להיות מנעולן לרכב רבים עוברים הכשרה על ידי קורסים בהם הם מקבלים תכנית לימודים וארגז כלים שיעזור להם להתמודד עם התקלות הנפוצות ביותר. הלימודים חלקם תאורטיים וחלקם מעשיים, אך אין ספק שבעלי מקצוע ותיקים בתחום יוכלו לתת לכם מענה לפתרון התקלה באופן מידי ומקצועי יותר. כדי להיות מנעולן לרכב יש לדאוג לאישורים הבאים: תעודה הסמכה ואישור ממשטרת ישראל. כאשר אתם בוחרים בעל מקצוע שיש לו את אלה אתם כבר בחצי הדרך הנכונה בבחירת בעל מקצוע נכון בתחום המנעולים.

חשיבות האישורים היא עליונה, היא מהווה אסמכתא מהמשטרה שלבעל המקצוע אין עבר פלילי. אף אחד לא היה מוכן להזמין מנעולן לרכב כאשר הוא יודע שיש לו עבר פלילי, בכל זאת מדובר על מפתחות של הרכב שלכם שבעל המקצוע יכול לשכפל בשניות בודדות ובהמשך לגנוב לכם או לפרוץ לכם אל הרכב. לכן זה הדבר הראשון שבודקים כאשר מזמינים מנעולן לרכב לקבלת שירות פריצת רכבים, אין להתפשר על זה או לוותר על שלב זה כלל וזה לא משנה כמה אתם לחוצים ולאן אתם ממהרים. המטרה היא לפתור את התקלה בצורה הכי טובה כדי להימנע מהפתעות עתידיות שיגזלו לכם זמן נוסף. כך שאולי אם תחסכו עכשיו זמן בבחירת בעל המקצוע הנכון זה יחזור אליכם בהמשך.

אז איך תחום המנעולים עובד?

ישנן חברות גדולות שעובדות בתחום בכל הארץ כלומר יש מי שמנהל את החברה ויש את העובדים תחתיו אותם מנעולנים שעובדים בשטח, כך שאם אתם חוששים שייגבו מכם עלות על מיקום מרוחק תוכלו לחייג לחברות הללו שישלחו להם מישהו שהכי קרוב לאזור שלכם. או שפשוט תשוחחו עם בעל המקצוע שמצאתם ותסבירו לו שאתם מחפשים נותן שירות קרוב כדי להימנע מחיובים גבוהים עקב הוצאות דלק ונסיעה. היכן שניתן לחסוך זה משתלם כיוון שזו גם ככה הוצאה לא צפויה ולא כיף להוציא עבור הוצאה מסוג זה. חשוב לבדוק לפני כן האם אתם בטוח צריכים מנעולן לרכב, תנסו להיעזר בייעוץ אפילו טלפוני ממכרים במשפחה שמבינים מעט ברכבים או בטכנולוגיות הללו אולי תוכלו לפתור את התקלה בשיחת טלפון ואולי חשבתם שיש לכם תקלה ספציפית ומדובר בכלל בתקלה אחרת. כמה שתקבלו יותר מידע כך תהיו מוכנים היטב.

ישנם אנשי פרסום שעובדים על פי לידים, ליד נחשב לפנייה לבעל המקצוע, אותם אנשים מעבירים את המידע אל אנשים שמבצעים את העבודה שצריך בפועל והם גוזרים קופון על הפניית הלקוח אליהם. לכן מומלץ לוודא אל מי הגעתם, יכול להיות שבגלל שיש תיווך ולא הפנייה ישירה העלויות יכולות להיות גבוהות יותר. כמובן שזה לא מחייב אבל תמיד כדאי להבין אל מי הגעתם והאם נראה לכם שזו החלטה נכונה להזמין מהם את השרות. תתחקרו, תשאלו, תתעניינו ואל תתביישו גם לוותר על הפנייה אם זה נראה לכם לא אמין או לא מקצועי. זכרו שאתם הלקוח ואתם תחליטו מה טוב עבורכם. נסו לקבל בשיחת הטלפון רושם לגביי היחס שלהם ואכפתיות מהלקוח.אז לא באמת משנה מה הסיבה שלכם להזמנת המנעולן לרכב, מה שחשוב זה שתדעו לבחור בעל מקצוע מקצועי, אדיב ושיטפל בבעיה שלכם כמה שיותר מהר.

החשש להזמנת מנעולן לרכב ובעלי מקצוע באופן כללי

סיפורים רבים גרמו לאנשים לפקפק בבעלי מקצוע ולפחד להזמין אותם מחשש שינצלו אותם ויגבו מהם סכומים גבוהים מידיי. לשם כך מומלץ להתייעץ עם בני משפחה ולקבל המלצות מראש או להיערך לבד ולשאול את השאלות הנכונות. חשוב להדגיש שרבים מבעלי המקצוע בעולם המנעולים הם טובים ומספקים את השירות הטוב ביותר במחיר משתלם ולכן כדאי לכם לא להיבהל מהמצב, רבים הולכים לתחום הזה מתוך אהבה למקצוע והרצון להרוויח.

כדאי שתכירו את ארגון המנעולנים בישראל, ארגון שדואג לשמירה על איכות העבודה בתחום המנעולים. האינטרס שלהם הוא שהתחום יוצג בצורה הטובה ביותר כלפי הצרכנים. אם נתקלתם בשירות חריג תוכלו לכתוב להם כדי שיידעו מהמקרה המטרה שלהם היא לשמור על האתיקה המקצועית בתחום.

כלומר אם תעשו את ההחלטה בחשיבה נכונה של פעולות תוכלו להגיע אל פורץ רכבים הנכון עבורכם. בכל תחום יש את הטובים יותר ואת אלה שפחות ולכן עליכם לנסות למזער נזקים ולכוון את עצמכם להזמין בעל מקצוע עם ותק, ניסיוןן, מקצועיות ורצון למתן שרות אדיב. כדי שתמצאו אחד כזה תשאלו את השאלות החשובות לכן כפי שכבר כתבנו במאמר זה ואל תתפשרו להזמין את בעל המקצוע אם זה מרגיש לכם לא אמין. תסמכו על האינטואיציות שלכם ועל מה שאתם מרגישים.

אנו לא ממליצים לנסות לפתור את הבעיה בעצמכם וזאת כדי להימנע מתקלות נוספות שיכולות לקרות מחוסר ידע מקצועי ולכן מומלץ להמתין עד הגעת המנעולן לרכב. לעיתים הרצון לנסות לפתור הופך את התקלה למסובכת יותר. ההתמדה משתלמת והסבלנות עוד יותר.

  1. בדקו על אופציות המנעולנים בסביבת מגוריכם וקראו חוות דעת
  2. חייגו לפחות לשניים מהם ותשאלו אותם את הדרוש לכם
  3. נסו לחשוב אם איזה מנעולן לרכב היה לכם נוח יותר לשוחח
  4. חייגו אליו שוב והזמינו אותו לטיפול בתקלה
  5. אהבתם? כתבו חוות דעת. לא אהבתם? תסבירו לו בצורה עדינה מה לא אהבתם.

חשוב ומומלץ לתת פרגון ומילים טובות כאשר מקבלים מענה לפתרון תקלה, לעיתים מומלץ לומר גם ביקורת בונה, אך יש להיזהר במתן הביקורת, לא כולם מקבלים ביקורות בקלות. סיפקנו לכם את המידע על מנעולן לרכב כעת נותר לכם להתנסות בשרות.

שתפו את המאמר לחברים:
Email
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Facebook
דילוג לתוכן