מנעולן חירום

מנעולן חירום – מנעולן מקצועי שעובר שעות ארוכות של הכשרה עיונית ומעשית במטרה לפתור לכם כל בעיה בכל שעה!

דלתות דירתכם מתחילות לעשות בעיות? המפתח כבר לא נכנס בקלות כמו בעבר? יכול להיות שהגיע הזמן להזמין מנעולן מקצועי שיחליף את המנעולים הישנים. מנעולן חירום זמין עבורכם 24 שעות ביממה כך שגם אם נתקעתם מחוץ לדלת בשעות הלילה המאוחרות, מנעולן חירום ישמח להעמיד לרשותכם את כל ניסיונו וידיעותיו המקצועיות בשביל לפתוח לכם את הדלת. גבי המנעולן עוסק בתחום שנים רבות ומסייע ללקוחות רבים להתמודד עם כל תקלה, לרבות תקלות המחייבות הליך פריצה והחלפת מנעולים. חשוב להדגיש ולומר כי לא כל מנעולו חירום ידע להעניק לכם שירות מקצועי ומיטבי לטיפול מלא בבעיה. ישנם מנעולנים רבים שאינם סיימו בהצלחה את כל קורס ההכשרה, ולכן חשוב שתכירו את השיטה הפשוטה לבחירה נכונה של מנעולן חירום אמין, מקצועי ומיומן. במהלך ההכשרה המקצועית של כלל המנעולנים מועברים תכנים רבים הכוללים שעות התנסות מעשית ושעות למידה תיאורתית. מנעולן שאינו מתמיד להגיע לכלל מפגשי ההכשרה לא יקבל את התעודה המיוחדת בסיום הקורס ועל פי חוק הוא אינו רשאי להעניק שירותי מנעולנות לכל דורש. לעומתו, מנעולן חירום מקצועי שמתמיד לעבור את מירב התכנים, יעבור את המבחן הסופי, יקבל תעודה ויהיה רשאי על פי חוק לסייע לכל לקוחותיו להתגבר על כל בעיה.

היזהרו מחיקויים! לא כל אדם המציג את עצמו בתור מנעולן חירום מקצועי עבר את כל קורס ההכשרה הנדרש – כך תדעו לזהות

גבי המנעולן מעניק לכם טיפ חשוב שיאפשר לכם לבדוק האם המנעולן שמצאתם אכן מנעולן חירום מקצועי ומנוסה או שמא יתברר שהוא לא סיים את קורס ההכשרה המלא. השיטה הפשוטה של גבי המנעולן היא בדיקת רישיון העבודה. מעבר לתעודה המוכיחה שהמנעולן סיים בהצלחה קורס מנעולנים מקצועי, הוא מקבל גם רישיון עבודה תקף המאפשר לו להציע שירותי מנעולן חירום לכל דורש. רישיון המנעולנות מוענק אך ורק למי שעבר את כל תכני קורס ההכשרה בהצלחה ולקח חלק פעיל במהלך כל שלבי ההכשרה. במילים פשוטות, במידה והמנעולן שלכם מציג בפניכם רישיון עבודה תקף, אתם יכולים להיות בטוחים שהוא סיים קורס הכשרה מלא ובסבירות גבוהה הוא גם יצליח להתגבר על כל בעיה על הצד הטוב ביותר. אז גם אם אתם נעולים מחוץ לבית באמצע הלילה, אל לכם לבחור את המנעולן הראשון שהצלחתם למצוא. בדיקה פשוטה של בחינת רישיון העבודה שלו תאפשר לכם להיות בטוחים שדלת דירתכם נמצאת בידיים טובות. גבי המנעולן מדגיש שאדם שאינו מספיק מקצועי ומיומן עלול לגרום לתקלות גדולות יותר משהיו לפני שהגיע. בין כלל התקלות השכיחות שמנעולנים חובבנים מייצרים בדלתות לקוחותיהם ניתן למנות פגיעה קשה בצילינדר הקיים שלא לצורך, פגיעות שונות בדלת הכניסה, התקנת דלתות בצורה שגויה, מה שיוביל לבלאי מהיר ואף לסכנה, התקנת מנעולים חדשים בצורה שגויה, מה שיצריך שירותי מנעולנות נוספים מועד קצר לאחר ההתקנה ועוד.

הבעיות ופיתרונן – הדלת לא ננעלת? כך מנעולן מקצועי יפתור את הבעיה

גבי המנעולן מונה את הבעיות המרכזיות בגללן אנשים רבים נאלצים להזעיק מנעולן חירום ומסביר כיצד מנעולן מקצועי אמור להתמודד איתן. הבעיה הראשונה היא דלת פתוחה שלא ננעלת. המנעול הישן שלכם כבר לא ננעל? מנעולן חירום ידע לטפל בבעיה. דלת פתוחה מאפשרת למנעולן המקצועי שלכם לבחון לעומק את הבעיה מכלל צדדיה. העובדה שהוא יכול לראות את כל צדדי המנעול מהווה יתרון משמעותי שברוב המקרים מוביל לפיתרון קל ויעיל של כל בעיה. בחינה מעמיקה של מנעולן מקצועי תביא לזיהוי מדוייק של הבעיה, מה שברוב המקרים יוביל לפיתרון קל ומהיר. אך גבי המנעולן, המציע את שירותיו בתור מנעולן חירום ומנעולן 24 שעות ביממה ממליץ לכל הלקוחות שלו להחליף את הצילינדר הישן גם אם ניתן להתגבר על הבעיה ללא הרס הצילינדר הקיים. לא מעט מנעולנים שאינם מספיק מקצועיים ומיומנים חושבים שהם חוסכים ללקוחות שלהם כסף וזמן יקר כשהם מתקנים את התקלה במקום להחליף את הצילינדר אך גבי המנעולן מסביר שתיקון צילינדר ישן שכבר ייצר תקלות משמעותיות פירושו סתימת חור קטן שבטווח הקצר ימשיך לייצר עוד לא מעט חורים נוספים ותקלות משמעותיות. אז אם גם אתם לא רוצים להיתקע מחוץ לדלת כל שני וחמישי, גבי המנעולן ממליץ לכם להחליף את הצילינדר הישן, גם אם אפשר לתקן אותו ללא פגיעה ניכרת בתפקודו.

הדלת לא נפתחת? הכירו את שיטת הפריצה המקצועית ללא פגיעה בדלת!

המקרה השני שבגללו לקוחות רבים נעזרים בשירותיו של מנעולן חירום או מנעולן 24 שעות הוא התמודדות עם דלת נעולה. דלת נעולה שלא ניתן לפתוח ברוב המקרים תחייב את המנעולן לפרוץ אותה. בניגוד למה שרבים חושבים, הליך פריצת הדלת אינו כולל פגיעה בדלת עצמה כלל. כל שלבי הפריצה על ידי מנעולן מקצועי מתמקדים בצילינדר הישן כך שבעזרת קידוח אחד בלבד בנקודה נכונה, ניתן להוציא את הצילינדר התקול משימוש ולפתוח את הדלת לרווחה. ישנה שיטת פריצה נוספת שאינה כוללת קידוחים אך היא נחשבת למורכבת, מסורבלת וארוכה יותר. גבי המנעולן כמו רוב ככל המנעולנים המקצועיים בישראל בוחר לפרוץ דלתות בשיטת הקידוח כך שתוך מספר דקות בודדות הדלת פתוחה. מיד לאחר סיום שלבי הפריצה, מנעולן חירום או מנעולן 24 שעות יתחיל את השלב הבא, הרכבת הצילינדר החדש. שלבי הרכבת הצילינדר החדש אף הם אינם מורכבים במיוחד כך שכל מנעולן מקצועי ידע להשלים אותם תוך זמן קצר. גבי המנעולן מסביר שישנן מנעולנים רבים שמרכיבים ללקוחותיהם מנעול משומש ולכן חשוב לשים לב שהמנעול שלכם מגיע בקופסא ייעודית ובצירוף חמש מפתחות חלופיים לפחות. 

שתפו את המאמר לחברים:
Email
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Facebook
דילוג לתוכן