כספת לבית

כספת לבית – היכרות עם כל סוגי הכספות תאפשר לכם לבחור כספת מותאמת במדויק למלוא הצרכים שלכם

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים בוחרים לשלב בדירתם כספת לבית במטרה לשמור על כל חפציהם יקרי הערך בצורה מיטבית. הסיבה המרכזית בגינה בשנים האחרונות חל גידול משמעותי בביקוש לכספת לבית היא כלל האפשרויות הקיימות כיום. אם גם אתם מעוניינים לשלב כספת לבית בחלל דירתכם, חשוב לדעת שכיום יש מבחר עשיר של סוגי כספות בכל הגדלים ובכל רמות האבטחה השונות. גבי המנעולן עוסק בתחום לא מעט שנים ומכיר היטב את כל סוגי הכספות המוצעות כיום למכירה. סיבה נוספת בגינה רבים החליטו להרים את הכפפה ולרכוש כספת לבית היא ירידת המחירים. כיום יש מבחר עשיר של כספות במחירים נוחים לכל כיס. אז רגע לפני שאתם מגיעים לחנות הסמוכה לדירתכם ובוחרים להתחדש עם כספת לבית, חשוב שתכירו עוד מספר נקודות חשובות אודות המנעולים השונים, אפשרויות הפריצה במידת הצורך וההבדלים בממדי הכספות. אספנו עבורכם את כל הדגשים החשובים ביותר שיסייעו לכם לבחור נכון ולהתחדש בכספת לבית מותאמת במדויק הן לתקציב העומד לרשותכם והן לכל החפצים שתרצו לאחסן בה.

השינויים בעולם המנעולנות – ממנעולים מיושנים וקלים לפריצה למנעולים חכמים בעלי רמות אבטחה גבוהות במיוחד

תחילה נפתח בשינויים הרבים בעולם המנעולנות. בשנים האחרונות עולם המנעולנות עובר שינויים ושיפורים רבים באופן תמידי. כל עולם הטכנולוגיה אשר עד לפני מספר שנים נותב למקומות אחרים, נכנס לעולם המנעולנות ומייצר לנו מבחר עשיר של סוגי מנעולים חכמים ומתקדמים. בין כלל המנעולים החכמים והמתקדמים ביותר תוכלו למצוא מנעול הנפתח וננעל על ידי קוד קבוע, חיישנים חכמים, טביעות אצבע ואפילו אפליקציה ייעודית. כלל האפשרויות הללו משפרות את נוחות השימוש ורבים מהבוחרים להתחדש עם כספת לבית בוחרים לשלב בה את אחד מהמנעולים החכמים הללו. מעבר לכך, עולם המנעולנות מציב כיום מנעולים בעלי רמות אבטחה גבוהות במיוחד. עד לפני מספר שנים כל מנעולן שרק התחיל את דרכו הצליח לפרוץ את כל סוגי הכספות בקלות, ללא ידע נרחב, ניסיון או כלים מקצועיים. לעומת זאת כיום יש מבחר עשיר של מנעולים בעלי רמות אבטחה גבוהות במיוחד שיצליחו לאתגר את כל המנעולנים המקצועיים והמיומנים ביותר. גבי המנעולן שעוסק בתחום מזה לא מעט שנים מקפיד לעבור השתלמויות מקצועיות כל העת כדי להכיר את כל המנעולים החדשים והמתקדמים ביותר, מה שיאפשר לו להעניק שירות מיטבי עבור כל לקוחותיו. אז אם כבר בשלבי הפריצה עסקינן, חשוב לדעת שאחת הסיבות המרכזיות לכך שרבים עדיין חוששים לשלב כספת לבית בדירתם היא התמודדות עם מצב בו הכספת ננעלת וכל חפציהם לכודים בפנים.

חוששים שכל חפציכם יקרי הערך יישארו לכודים בכספת נעולה? מנעולן מקצועי ידע להתגבר על כל בעיה!

אז במידה וגם אתם חוששים למצב בו כל חפציכם יקרי הערך יישארו לכודים בכספת נעולה, חשוב שתכירו את זהותו של המנעולן המקצועי. גבי המנעולן, בדומה לכל מנעולן מקצועי המציע את שירותיו עבור כלל הציבור, מחזיק ברישיון תקף לעסוק בתחום לאחר שעבר מסלול הכשרה מלא ומקיף המקנה לו את כל הידע המקצועי והכלים להתגבר על כל בעיה. הליך פריצת כספות או התקנת מנעול כספת מוכר לכל המנעולנים כך שהם ידעו להתגבר על כל בעיה ללא פגיעה בתקינותם של החפצים או הכספת עצמה. אך חשוב להדגיש ולומר שלא כל מנעולן שתצליחו לאתר ברשת הוא אכן מנעולן מקצועי שעבר מסלול הכשרה מלא ומחזיק ברישיון תקף לעסוק בתחום. הדרך הטובה ביותר לזהות מנעולן מקצועי היא לבקש לראות את רישיונו לעסוק בתחום. אם הוא מציג לכם רישיון תקף, זה אומר שהוא בטוח עבר הכשרה מלאה ומקיפה בהצלחה. גבי המנעולן מוזעק לא אחת להתמודדות עם מצבים בהם דלת כספת פתוחה ולא ננעלת או לחילופין, נעולה ולא נפתחת. במידה וגם אתם מתמודדים עם כספת לבית הכוללת דלת פתוחה שלא ננעלת, גבי המנעולן יצליח להתגבר על הבעיה בקלות ובמהירות. היתרון הגדול של הדלת הפתוחה הוא שגבי המנעולן יכול לראות את הצילינדר מכלל צדדיו, מה שפעמים רבות מאפשר לו לזהות את מקור הבעיה. זיהוי נכון של מקור הבעיה מאפשר לגבי המנעולן להתגבר על רוב הבעיות אף ללא פגיעה בתקינות הצילינדר הקיים.

המנעולן שלכם הצליח להתגבר על הבעיה ללא פגיעה בתקינות הצילינדר הקיים – מדוע בכל זאת כדאי להחליפו?

אך חשוב להדגיש ולומר כי ההמלצה המקצועית של גבי המנעולן ושל עוד לא מעט מנעולנים מקצועיים העוסקים בתחום מזה שנים ארוכות היא להחליף את הצילינדר הישן, גם אם המנעולן הצליח להתגבר על הבעיה ללא פגיעה בתקינותו. הסיבות לכך הן בעיקר מחשש לתקלות רבות שיחזרו שוב ושוב לאחר תום השירות, שהרי מדובר בצילינדר ישן שכבר הוכיח שהוא יודע לייצר תקלות קשות המחייבות את התערבותו של מנעולן מקצועי. והסיבה השנייה היא שלל אפשרויות הצילינדרים החדשים והמתקדמים הקיימים כיום. הליך התקנת מנעול כספת חדש וחכם יאפשר לכם ליהנות מכספת לבית בעלת רמת אבטחה גבוהה יותר וכמובן בעלת אפשרויות פתיחה ונעילה נוחות ופשוטות יותר. במידה ואתם מתמודדים עם כספת לבית נעולה שלא נפתחת, הסיפור אחר לגמרי. ברוב המקרים המנעולן שלכם יידרש להוכיח את יכולות הפריצה שלו מה שעל פי רוב יהרוס את המנעול הקיים. ישנן שתי שיטות פריצה עיקריות. הראשונה מורכבת וארוכה אך אינה כוללת פגיעה בתקינות הצילינדר הקיים ולעומתה, השנייה מהירה ופשוטה יותר וכוללת את הרס הצילינדר הקיים על ידי קידוח בנקודה אסטרטגית. קידוח זה מאפשר להתגבר על כל סוגי המנעולים בקלות וביעילות ולכן רוב המנעולנים בוחרים בו. לאחר שנגענו בכל השינויים בעולם הכספות, בסיבות העיקריות בגינן רבים כיום בוחרים להתחדש עם כספת לבית וכמובן בשיטות ההתמודדות עם כל בעיה, חשוב שתכירו כמה טיפים מעשיים שיבטיחו שתבחרו נכון כספת לבית בהתאמה אישית.

ערכו רשימה הכוללת את כל החפצים שתרצו לאחסן בכספת – כך תצליחו לבחור נכון!

כל שאתם נדרשים לעשות זה לערוך רשימה הכוללת את כל החפצים שתרצו לאחסן בכספת לבית לפני שאתם מגיעים למעמד מכירת כספות. את הרשימה חשוב לערוך המשך כחודש ימים על מנת לוודא שאתם לא שוכחים דבר. אנשים רבים שהיו בטוחים שהם מכירים בעל פה את כל החפצים שירצו לאחסן בכספת לבית ובחרו לוותר על שלב זה, מצאו את עצמם בוחרים כספת לבית גדולה מידי שלא לצורך או גרוע מכך, כספת לבית קטנה שאינה מצליחה להכיל את כל חפציהם. הרשימה שתערכו במשך כחודש ימים תאפשר לכם לבחור נכון כספת לבית מדויקת ומותאמת למלוא הצרכים שלכם. תוכלו להגיע עם הרשימה למעמד מכירת כספות כך שאנשי המקצוע בתחום ידעו להתאים במיוחד עבורכם כספת לבית מדויקת עבור כלל הצרכים שלכם. בבחירתכם, חשוב להתייחס גם לרמת האבטחה של המנעול שתבחרו וכמובן לאפשרויות הפתיחה והנעילה שלו. כידוע, כיום יש מבחר עשיר של סוגי המנעולים השונים זה מזה בעיקר ברמות האבטחה ובאפשרויות הפתיחה והנעילה. חשוב לקחת בחשבון שככל שהמנעול שתבחרו יהיה חכם ובעל רמת אבטחה גבוהה יותר, כך תידרשו לשלם עליו מחיר גבוה יותר.

שתפו את המאמר לחברים:
Email
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Facebook
דילוג לתוכן