כספת ביתית גבי המנעולן מנעולן בנתניה

כספת ביתית – כל מה שחשוב שתכירו לפני בחירת הכספת שלכם

לא מעט אנשים כיום בוחרים לשלב כספת ביתית בדירתם במטרה לשמור על מגוון פריטים יקרי ערך. אם גם אתם מעוניינים להתחדש באפשרות זו של כספת ביתית, חשוב שתכירו כמה נקודות חשובות אודות כל עולם הכספות, השינויים הרבים שחלו בשנים האחרונות, סוגי הכספות שיוכלו לשמש אתכם נאמנה וכן מספר טיפים חשובים לבחירה נכונה. ראשית, חשוב לפתוח בעובדה כי בשנים האחרונות חלו לא מעט שינויים משמעותיים בכל עולם המנעולנות בכלל וכן בכל עולם הכספות בפרט. אם עד לפני מספר שנים היו מספר דגמים בודדים של כספת ביתית בעלת רמת אבטחה נמוכה במיוחד, הרי לנו שכיום יש מבחר עשיר של כספות השונות זו מזו ברמת האבטחה שלהן, בגודלן הפיזי ובאופן פתיחתן. נקודה נוספת שיש להדגיש כבר בפתיחת הדברים היא העובדה כי מנעולן מקצועי ידע להתגבר על כל תקלה ללא כל פגיעה בתכולת הכספת. רבים מהאנשים המעוניינים באפשרות זו של כספת ביתית חוששים ממצב בו הם מאבדים את המפתחות או שוכחים את הקוד הקבוע וכל תכולת הכספת תישאר נעולה ללא יכולת לחלץ אותה. לכן חשוב להדגיש ולומר כי מנעולן מקצועי וכן פורץ כספות עוברים הכשרות מקצועיות מקיפות המקנות להם את כל הכלים והידע להתמודד עם כל כספת. גבי המנעולן, אשר מקפיד לעבור השתלמויות מקצועיות בתדירות גבוהה בכדי להבטיח את השירות הטוב ביותר עבור לקוחותיו, ישמח לעמוד לרשותכם לכל צורך ולפרוץ כל כספת ללא פגיעה בתכולתה.

כמה טיפים חשובים לבחירה נכונה – ערכו רשימה הכוללת את כל המוצרים שתרצו לאחסן בכספת

רגע לפני שאתם מגיעים למעמד הבחירה של הכספת הטובה ביותר עבור הצרכים שלכם, חשוב שתכירו כמה טיפים חשובים שיסייעו לכם לעשות זאת נכון. כפי שהזכרנו מעלה, כיום יש מגוון גדול של סוגי כספות כך שאתם חייבים להגיע ממוקדים למעמד הבחירה על מנת לקבל את המוצר שיענה על מלוא הצרכים שלכם בצורה מדוייקת. הטיפ הראשון לבחירה מוצלחת של כספת ביתית הוא היכרות מעמיקה עם הצרכים האישיים שלכם. לא מעט אנשים מגיעים למעמד הבחירה ללא חשיבה אודות כלל הפרטים שהם רוצים לשלב בכספת, מה שברוב המקרים יגרום להם לגלות כי ישנם פריטים שהם שכחו לקחת בחשבון והם אינם נכנסים לכספת שהם בחרו. לכן, כבר בשלב הראשון חשוב להכיר לעומק את כל הצרכים לשמם אתם מייעדים את הכספת הביתית שלכם. מומלץ לערוך רשימה הכוללת את כל הפריטים שתשמחו לשים בכספת, כל מספר ימים עדכנו את הרשימה בעוד בעוד פריטים שעלו לכם לראש עד שלאחר כשבוע, תקבלו את הרשימה המלאה הכוללת את כל הפרטים שעתידים להיכנס לכספת. גם אם נדמה לכם שאתם מכירים היטב את כל הפריטים שתשמחו להכניס לכספת, אל לכם לדלג על שלב חיוני זה שמהווה את אחד השלבים החשובים ביותר בדרך לבחירת כספת ביתית מוצלחת.

הכירו את כל סוגי הכספות – מבחר גדול של אפשרויות

הטיפ השני כולל היכרות עם כל הדגמים והסוגים השונים של הכספות הביתיות הקיימות כיום. כפי שהזכרנו מעלה, כיום יש מגוון עשיר של כספות כך שתוכלו לבחור כספת מותאמת במדוייק למלוא הצרכים שלכם. בעזרת רשת האינטרנט תוכלו להשלים את שלב זה במלואו תוך מספר דקות בודדות בהן תסקרו את כל הדגמים הקיימים. ההבדלים המשמעותיים בין הכספות השונות מסתמכים בעיקר בגודלן הפיזי, ברמת האבטחה שלהן ובאופן הפתיחה והנעילה. ישנם מגוון דגמים של כספת ביתית גדולה המתאימה בעיקר לכמות גדולה של פריטים או לפריטים גדולים במיוחד. מנגד, ישנם גם לא מעט דגמים של כספת ביתית קטנה המתאימה למספר מצומצם של פריטים קטנים. כמו כן תוכלו למצוא כספות בעלות אפשרות פתיחה ונעילה מכנית ולעומתן, רבות אחרות ,עלות אפשרות פתיחה ונעילה אלקטרונית. המערכות האלקטרוניות העובדות בעיקר על קוד קבוע, כוללות מספר יתרונות על פני המערכות המכניות, בגינם רבים בוחרים דווקא במערכות אלה. בין כלל היתרונות הבולטים ביותר ניתן להצביע על נוחות השימוש וכן קבלת מגוון נתונים, לרבות כמות הפתיחות והנעילות של הכספת, שעות הפתיחה והנעילה ועוד, שלא ניתן לקבל ממערכות מכניות. מעבר לשינויי הגודל ואופן הפתיחה והנעילה, חשוב לדעת ישנם דגמים של כספת ביתית כמו כספת קיר, כספת המותאמת לפינות, כספת המותאמת לארונות ועוד. ניתן לקבל את כל סוגי הכספות במגוון רחב של רמות אבטחה. שלבי היכרות מעמיקה עם כל הצרכים האישיים שלכם וכן עם כל הדגמים השונים של כספת ביתית, יאפשרו לכם לייצר התאמה מושלמת בין כלל הצרכים שלכם לבין הדגם הטוב והמותאם ביותר.

הליך הפריצה – פורץ מקצועי ידע להתמודד עם כל בעיה ללא פגיעה בתכולת הכספת

לאחר שנגענו בכלל הנקודות החשובות ביותר אודות כל עולם המנעולנות והחידושים בו וכן אודות הדרך הנכונה ביותר לבחור נכון, חשוב לגעת גם באחד החששות הגדולים ביותר של רבים, נעילתה של הכספת ללא יכולת לפותחה. כפי שהזכרנו לעיל, פורץ כספות מקצועי ידע להתמודד עם כל סוגי הכספות בהצלחה רבה וללא כל פגיעה בתכולת הכספת שלכם. גבי המנעולן מקפיד לעבור השתלמויות מקצועיות בתדירות גבוהה על מנת ליישר קו עם כל החידושים והשינויים שחלים בעולם המנעולנות. השתלמויות אלה מבטיחות לו היכרות עם כל סוגי הצילינדרים בכל רמות האבטחה הקיימות כך הוא מוכן להתמודדות עם כל כספת. בכמה נקודות מרכזיות אודות הליך הפריצה חשוב להדגיש כי קיים הבדל משמעותי בין התמודדות עם כספת פתוחה שלא ננעלת לבין כספת נעולה שלא נפתחת, קיימים מגוון רחב של סוגי צילינדרים שתוכלו להחליף לכספת שלכם וכן קיימת חשיבות רבה לוודא כי הצילינדר המוחלף הוא חדש לחלוטין.

שיטות הפריצה וכל מה שחשוב לדעת על הליך החלפת הצילינדר

כאשר פורץ כספות מגיע להתמודדות עם כספת פתוחה שלא ננעלת הוא רואה את כל חלקי הצילינדר בצורה ברורה, מה שמסייע לו להתחקות אחר הגורם לתקלה ולהתגבר עליו במהירות וביעילות. לעומת זאת, פורץ כספות אשר מתמודד עם כספת נעולה שלא נפתחת, לא יכול לראות את כל חלקי הצילינדר מה שמונע ממנו לאתר את מקור הבעיה. בהתמודדות זו עם כספת נעולה שלא נפתחת פורץ הכספות שלכם נדרש להתחיל בהליך פריצה. הליך הפריצה אף הוא מתחלק לשתי שיטות מרכזיות כאשר הראשונה ידידותית ולא כוללת שום פגיעה בצילינדר הקיים בעוד השניה אגרסיבית יותר וכוללת קידוחים והרס הצילינדר הקיים. גבי המנעולן ידע להתמודד על הצד הטוב ביותר עם כספת ביתית, כספת קיר וכספת משרדית בכל רמות האבטחה השונות. לאחר השלמת הליך הפריצה, תידרשו לבחור צילינדר חדש שיחליף את הצילינדר הישן והתקול. באשר לשלב זה של החלפת צילינדר כספת ביתית, חשוב לדעת כי ישנם סוגים רבים של צילינדרים מה שיצריך מכם לבחור נכון צילינדר המשלב רמת אבטחה נדרשת לצרכים שלכם וכן עלויות המתאימות לתקציב העומד לרשותכם. חשוב לוודא כי הצילינדר המוחלף חדש לחלוטין ומגיע עם חמישה מפתחות חלופיים (במידה ובחרתם בצילינדר מכני כמובן). חשוב להדגיש כי ההמלצה המקצועית היא להחליף את הצילינדר הקיים, גם אם המנעולן שלכם הצליח לאתר את התקלה ואף להתגבר עליה ללא פגיעה בתקינותו.

שתפו את המאמר לחברים:
Email
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Facebook
דילוג לתוכן