החלפת צילנדר גבי המנעולן מנעולן בנתניה

המדריך המלא להחלפת צילינדר: מתי להחליף ומי הכי טוב בתחום

אתם באים להיכנס לביתכם אך הדלת עושה לכם בעיות? כנראה שזה הזמן להחליף את הצילינדר. איך נדע האם זה הזמן להחלפת צילינדר ואיך נמנע ממצב בו אנו תקועים מחוץ לדלת ממש לפני הטיסה או ממש ברגע שאנו אמורים להוציא את הילדים מהגן?

מציאת מנעולן שיבצע עבורכם החלפת צילינדר עשויה להיות בחירה יחסית קשה. ישנם המון מנעולנים בתחום אשר עושים עבודתם נאמה. אך מי באמת מנעולן אשר יודע את העבודה באופן הכי מקצועי וטוב? איך תדעו שהמנעולן שהזמנתם לביתכם יבצע את העבודה בצורה הכי טובה עבורכם?  

בסופו של דבר ביטחון הבית שלכם הוא בידיים שלכם. אם תרצו שהבית שלכם יהיה מאובטח ככל האפשר עליכם לבצע את הבחירה הנכונה.  בדיקת הצילינדר בביתכם והחלפת הצילינדר שבדלת ביתכם הינה החלטה גורלית אשר תקבע עד כמה הבית שלכם מאובטח ועד כמה חשוב לכם ביטחון יושבי ביתכם. עליכם לבחור את המנעולן הטוב ביותר בתחום אשר יוכל לדאוג לכם ולביטחון ביתכם.

מה זה צילינדר?

ישנם המון סוגי מנעולים בדלתות אשר הנפוצים והפופולריים ביותר הם מנעולי הצילינדר. ישנם מנעולי צילינדר בבתים פרטיים ובעסקיים. הצילינדר הינו סוג של מנעול בצורת גליל אשר מסתובב עם הכנסת המפתח לחור המתאים אשר גורם להזזת בליטות לחורים המתאימים בתוך המנעול אשר לבסוף פותח את הדלת או המנעול אליו הכנסנו את המפתח המתאים. מנעול צילינדר הוא המנעול הכי פשוט לפתיחת הדלת עם מפתח אשר אינו גורם סיבוכים רבים כאשר הוא תקין.

מתי יש לבצע החלפת צילינדר?

תמיד ברגעים שאנו הכי ממהרים הדלת של הבית מחליטה שהיא לא רוצה להיפתח. ברגעים אלו עלינו לדעת שאין לנו מה להילחם בדלת אלא פשוט להזמין מנעולן שיבצע אבחון לדלת ובמקרה הצורך יבצע החלפת הצילינדר.

 ישנם מספר סיבות למה שהדלת או המנעול לא יפתחו ונצטרך החלפת צילינדר.

הסיבה הראשונה והברורה לכולם היא שהדלת לא נפתחת או ננעלת בקלות עם המפתח המתאים לה. במצבים אלו נדע שאין לנו מה להפעיל כוח רב על המפתח משתי סיבות. הראשונה המפתח עלול להישבר בתוך המנעול וכך אין מצב בחיים שנצליח לפתוח או לנעול את הדלת. הסיבה השנייה היא שנגרום יותר נזק למנעול אשר רק יוסיף לבעיה שכבר קיימת.

הסיבה השנייה להחלפת צילינדר היא שהמפתח נתקע במנעול הדלת ולא מסתובב בכלל. במצב כזה עלינו להבין שאם נפעיל כוח אנו נגרום נזק רב יותר למפתח ולמנעול ושעלינו להוציא  את המפתח בעדינות רבה ולחכות עד שהמנעולן שבחרנו יגיע לביתנו ויציל את המצב.

הסיבה השלישית שבה נבצע החלפת צילינדר הינה שהמפתח נכנס למנעול רק לאחר שימוש בכוח רב. במקרה כזה עלינו לדעת שאם נבצע את הפעולה הזו מספר פעמים רק נגרום לנזק רב למנעול עצמו ולמפתח עצמו ושישנה כנראה בעיה בצילינדר.

הסיבה הרביעית אשר בה נחליף צילינדר היא שאנו נקרא למנעולן לבדיקה שגרתית של המנעולים בבית ואו להחלפת מנעולים בביתנו. במידה והוא זיהה שאכן ישנה בעיה באחד הצילינדרים ואו ימצא שצילינדר עשוי להינזק בעתיד הוא יחליף צילינדר על מנת למנוע את הגעתו בעתיד. במקרה כזה נאפשר למנעולן לעשות החלפה בצילינדר על מנת שנוכל לחסוך כסף מהביקור הבא שלו.

איך נבחר את המנעולן הטוב ביותר ?  

אז הבנתם שאין לכם כל כך ברירה ושעליכם להחליף את הצילינדר בבית. אבל ישנה בעיה אחת שאתם לא יודעים לפתור כרגע. איזה מנעולן עליכם לבחור שיעשה את העבודה בצורה הטובה ביותר? בשוק העובדה ישנם אין ספור מנעולנים אבל לא כולם עושים את העבודה בנאמנות רבה ובאמינות. בכדי לבחור את המנעולן האולטימטיבי עבורכם עליו להיות בעל יושר, מקצועי וזריז. אצלנו בגבי המנעולן תוכלו להיות בטוחים שהלקוח הוא בראש סדר העדיפויות שלנו. גבי המנעולן הוא הכי מקצועי בתחום עם ניסיון רחב שנים אשר מצליח לבצע כל החלפת צילינדר רב בריח והחלפת מנעולים אשר יעמדו בדרכו. הוא יגיע לביתכם בעת הצרה ויפתור את הבעיה בקלות רבה.

מה ההבדל בין צילינדר רגיל לצילינדר רב בריח

אז בטח לרובכם ישנם מנעולי צילינדר רגילים. אך ישנם גם מנעולי צילינדר רב בריח. ההבדל העיקרי ביניהם הוא הביטחון. לרוב מנעולי צילינדר רגילים יהיו במנעולים בבית שלכם עצמו. כלומר בדלתות שבין חדרים. בין אם זה הדלת לחדר ההורים, הדלת לשירותים והמקלחת וכו'. מנעולי צילינדר רב בריח לרוב יהיו בדלת החיצונית של ביתכם.
במידה ויש לכם צילינדר רגיל בדלת החיצונית של הבית אנו ממליצים לכם לבצע להחלפת צילינדר רב בריח. צילינדר של רב בריח הרבה יותר בטיחותי אשר יותר קשה לפרוץ. החלפת צילינדר רב בריח אינה החלפה קשה. מנעולן טוב ומקצועי ידע לבצע פעולה זו בקלות רבה.

שתפו את המאמר לחברים:
Email
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Facebook
דילוג לתוכן