החלפת דלתות

החלפת דלתות – גם לכם נמאס מהדלת המיושנת והמתקלפת שלכם? הכירו את כל הדגמים והסגנונות הקיימים כיום

לא מעט אנשים כיום בוחרים בהליך החלפת דלתות ישנות וזאת מכמה סיבות מרכזיות. הסיבה הראשונה היא שינוי משמעותי בכל הקשור לעיצובן של דלתות הכניסה. עד לפני מספר שנים בודדות, דלתות הכניסה שימשו בעיקר חוצץ בין שטחי הכלל לשטח פנים הדירה. בשנים האחרונות כל עולם העיצוב עלה לתודעתם של רבים שהחליטו כי דלת הכניסה היא חלק בלתי נפרד מעיצוב דירתם. יצרני הדלתות מיהרו ליישר קו עם צורכי לקוחותיהם כך שכיום יש מבחר עשיר של דלתות מעוצבות בשלל סגנונות עיצוביים וצבעים לבחירתכם. אז אם גם אתם רוצים שדלת הכניסה תשלים את הקו העיצובי הכללי בו בחרתם לעצב את פנים דירתכם, הליך החלפת דלתות יכול להתאים לכם. סיבה נוספת בגינה רבים כיום בוחרים בהליך החלפת דלתות היא שלל שינויים מקצועיים. בדומה לשינוי בפן העיצובי, בשנים האחרונות חלו גם לא מעט שינויים בפן המקצועי, המאפשרים לכם ליהנות מדלתות כניסה עמידות ואיכותיות הרבה יותר. החלפת דלתות ישנות שאינן עמידות מספיק בדלתות חדשות, איכותיות ועמידות במיוחד תאפשר לכם ליהנות מדלת איכותית לאורך שנים וכמובן להקטין את הסיכויים לפריצה. גבי המנעולן ישמח לעמוד לשירותכם בכל צורך, לרבות שירותי החלפת דלתות, פריצת דלתות, תיקון דלתות, החלפת צילינדר ועוד.

דלת מעוצבת בהתאמה אישית לטעמכם ולקו העיצובי בו בחרתם לעצב את הדירה כולה – מבחר אדיר של אפשרויות

דלתות מעוצבות המוצעות כיום למכירה גורמות לאנשים רבים לרצות להחליף את דלתות דירתם. דלתות מעוצבות בשלל סגנונות עיצוביים ובשילוב מגוון אלמנטים שונים יבטיחו כי גם אתם תמצאו דלת מתאימה במדוייק לקו העיצובי בו בחרתם לעצב את הדירה כולה. אך מעבר לשינויים הרבים בפן העיצובי, ישנם גם לא מעט שינויים ושיפורים בפן המקצועי שאתם חייבים להכיר. כל עולם המנעולנות עובר שינויים רבים בתדירות גבוהה שבאים לידי ביטוי בעיקר בשיפור רמת האבטחה וכן בשיפור נוחות השימוש. גבי המנעולן אשר סיים בהצלחה את כל מסלול הכשרתו וקיבל רישיון לעסוק בתחום, מקפיד להמשיך לעבור השתלמויות מקצועיות בקצב מהיר בכדי ליישר קו עם הקידמה המקצועית ולהכיר את כל סוגי הצילינדרים החדשים. מנעולנים רבים הסבורים כי הכשרתם המקצועית מספיקה ומחליטים לוותר על השתלמויות מקצועיות, מוצאים את עצמם לא אחת, מתמודדים עם צילינדרים עמידים במיוחד שמצליחים לאתגר אותם במקרה הטוב, או גורמים לאי הצלחתם להתגבר על התקלה במקרה הפחות טוב. אספנו עבורכם את כל התקלות השכיחות ביותר שגורמות לרבים להזעיק את שירותיו המקצועיים של גבי המנעולן.

מתמודדים עם תקלות בצילינדר? מנעולן מקצועי ידע להתגבר על כל בעיה!

הסיבה הראשונה בגינה רבים נדרשים לסיוע מקצועי של גבי המנעולן היא התמודדות עם דלתות כניסה שלא ננעלות. הליך תיקון דלתות זה נחשב לפשוט בשל העובדה שכל מנעולן מקצועי יצליח לראות את כל חלקי הצילינדר ולהתחקות אחרי מקור התקלה. זיהוי נכון של מקור התקלה יאפשר לגבי המנעולן שהוזעק לטובת החלפת דלתות, להתגבר על הבעיה במהירות, בקלות וללא צורך בהשלמת שירותי החלפת דלתות. האפשרות לראות את כל חלקי הצילינדר של דלת מעוצבת פתוחה שלא ננעלת מסייעת לפיתרון הבעיה ללא החלפת צילינדר אך בכל זאת, ההמלצה המקצועית של גבי המנעולן ועוד לא מעט מנעולנים מקצועיים היא להחליף את הצילינדר הקיים בכל מקרה. ישנן שתי סיבות עיקריות שגורמות למנעולנים רבים להמליץ להחליף צילינדר ישן והן החשש מתקלות חוזרות ונשנות בצילינדר ישן שכבר הוכיח שהוא יודע לייצר תקלות גדולות וכן הצילינדרים החדשים והאיכותיים הקיימים כיום. כפי שהזכרנו, הצילינדרים החדשים נחשבים לעמידים ואיכותיים הרבה יותר מאלו שנמכרו בעבר, מה שמהווה את אחד הבסיסים להמלצה להחליף צילינדר גם אם תקינותו של הצילינדר הישן לא נפגעה.

הכירו את הצילינדרים החדשים – עמידים יותר, איכותיים יותר ומתקדמים יותר!

התמודדות מורכבת יותר המחייבת פריצת מנעולים היא התמודדות עם דלת נעולה שלא נפתחת. במצב זה מנעולן מקצועי אינו נדרש לשירותי החלפת דלתות אך שירותי החלפת צילינדר חיוניים ברוב המקרים. ישנן שתי שיטות פריצה עיקריות. השיטה הראשונה ידידותית ואינה כוללת פגיעה בתקינותו של הצילינדר הקיים בעוד השיטה השניה אגרסיבית יותר וכוללת קידוחים והרס הצילינדר הישן. גבי המנעולן המציע שירותי תיקון דלתות, החלפת דלתות כניסה, החלפת דלתות פנים, החלפת דלתות מיוחדות ומעוצבות והחלפת צילינדרים ידע לסייע לכם להתמודד עם כל בעיה על הצד הטוב ביותר. רוב המנעולנים בוחרים בשיטת הפריצה השניה הנחשבת לפשוטה ומהירה הרבה יותר. מעבר לכך, אין כל סיבה לנסות ולשמור על הצילינדר הקיים, שהרי ההמלצה המקצועית היא להחליפו בכל מקרה. בעזרת כמה קידוחים בנקודות אסטרטגיות ניתן לפגוע בתקינותו של הצילינדר הקיים ובכך לפרוץ את הדלת. מיד לאחר שלב זה, עוברים לשלב האחרון, שלב החלפת הצילינדר.

בחרו את הצילינדר המתאים לתקציב שלכם

שלב החלפת צילינדר או החלפת דלתות מחייב אתכם להכיר את כל ההבדלים בין האפשרויות השונות. ההבדלים המשמעותיים ביותר בין כל סוגי הצילינדרים באים לידי ביטוי ברמת האבטחה ובאופן הפתיחה והנעילה. כיום ישנם צילינדרים בעלי רמות אבטחה גבוהות במיוחד לעומת אחרים בעלי רמות אבטחה בסיסיות בלבד. כמו כן ישנם צילינדרים הנפתחים על ידי חיישנים וטביעות אצבע, ולעומתם אחרים הנפתחים על ידי מפתח בלבד. ככל שהצילינדר שתבחרו יהיה חדשני, מתקדם ועמיד יותר, כך המחיר שלו יהיה גבוהה יותר ולכן מומלץ להקציב לעצמכם סכום מקסימלי אותו אתם יכולים להוציא על צילינדר ולאחר מכן לבחור את הטוב ביותר במסגרת התקציב

שתפו את המאמר לחברים:
Email
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Facebook
דילוג לתוכן