דלתות מעוצבות

דלתות מעוצבות – דלתות הדירה הן מזמן לא חוצץ בין שטחי הכלל לשטחי הפרט בלבד, בשנים האחרונות הן הפכו לאובייקט עיצובי לכל דבר ועניין!

אם גם דלתות דירתכם מיושנות ואינן מתאימות לקו העיצובי בו בחרתם לעצב את הדירה כולה, חשוב שתכירו את הסוגים השונים של דלתות מעוצבות. אם עד לפני מספר שנים כל דלתות הדירה שימשו בעיקר לחוצץ בין שטחי הפרט לשטחי הכלל, כיום הדלתות הן חלק בלתי נפרד מעיצוב הדירה. גבי המנעולן עוסק בתחום לא מעט שנים ומכיר היטב את כל סוגי דלתות מעוצבות, דלתות כניסה או דלתות פנים לבחירתכם. אז רגע לפני שאתם מגיעים לחנות הסמוכה לדירתכם ובוחרים להתחדש עם דלתות מעוצבות לכל חדרי דירתכם, חשוב שתכירו כמה נקודות חשובות אודות האפשרויות הרבות העומדות לרשותכם. אנשים רבים שמגיעים לא מספיק מוכנים וממוקדים למעמד הבחירה, מוצאים את עצמם עומדים מבולבלים מול המבחר הגדול. בלבול זה ברוב המקרים יגרום לבחירות שגויות שאינן מתאימות במדויק לטעמכם האישי או לקו העיצובי בו בחרתם לעצב את הדירה כולה. לכן, כל שאתם נדרשים לעשות זה מספר פעולות פשוטות שיאפשרו לכם להגיע מוכנים וממוקדים למעצד הבחירה של דלתות מעוצבות.

החלטתם להתחדש עם דלתות מעוצבות? חשוב שתגיעו מוכנים למעצד הבחירה – כך תצליחו לבחור נכון!

ראשית, חשוב לערוך היכרות נרחבת עם כמה שיותר דגמים של דלתות מעוצבות. רבים מהמגיעים למעמד הבחירה של דלתות מעוצבות ללא היכרות נרחבת עם מבחר גדול של דגמים שונים בוחרים את הדגם המתאים ביותר בחנות אליה הם הגיעו, ללא ידיעה שבחנות הסמוכה קיים דגם מתאים הרבה יותר. לכן, כבר בשלב הראשון חשוב לערוך היכרות נרחבת עם כמה שיותר דגמים שונים של דלתות מעוצבות. עד לפני מספר שנים בודדות הייתם נדרשים לחטט רגליכם בין כמה שיותר חנויות גדולות כדי להכיר את מירב הדגמים של דלתות מעוצבות אך כיום, בעידן האינטרנטי תוכלו להשלים את הסקירה כולה תוך מספר דקות בודדות בעזרת כמה לחיצות כפתור פשוטות. לאחר שהשלמתם את הסקירה ואתם מכירים היטב את כלל הדגמים של דלתות מעוצבות, חשוב לעבור לשלב מיקוד טעמכם האישי. אנשים רבים בוחרים לדלג על שלב זה בטענה שהם מכירים את טעמם האישי על בוריו, ולכן הם לא זקוקים לשלבי מיקוד ולכן חשוב להדגיש שגם אם אתם בטוחים שטעמכם מאוד ממוקד וקבוע, אל לכם לוותר על שלב חיוני זה.

שני הצעדים הפשוטים שיסייעו לכם למקד את טעמכם האישי לפני מעמד הבחירה – גם אם אתם בטוחים שאתם מכירים היטב את טעמכם, אל תוותרו על הצעדים הללו!

כל שאתם צריכים לעשות כדי למקד את טעמכם האישי בדרך לבחירה נכונה של דלתות מעוצבות זה להתחיל בשלב הסינון של הדגמים, הצבעים והסגנונות העיצוביים אליהם אתם פחות מתחברים. חשוב להדגיש שבשלב זה אתם כלל לא בוחרים את הדגמים המועדפים עליכם אלא מתמקדים אך ורק בשלילת כל הדגמים הפחות מתאימים לטעמכם האישי או לקו העיצובי בו בחרתם לעצב את הדירה כולה. חשוב לשלול כמה שיותר דגמים, צבעים או סגנונות עיצוביים בשלב זה בשביל שהשלב הבא יהיה פשוט ומדויק יותר. בשלב הבא של המיקוד, תעברו לבחור את כל הדגמים, הצבעים והסגנונות של דלתות מעוצבות שהכי מתאימות לטעמכם האישי או לקו העיצובי בו בחרתם לעצב את הדירה כולה. בחירה זו של הדגמים המועדפים מבין מספר מצומצם של דגמים שכבר עברו סינון ראשוני תבטיח לכם בחירה ממוקדת ומדויקת. לאחר שהשלמתם את כלל השלבים הללו ובחרתם דלת מעוצבת שתתאים הן לטעמכם האישי והן לקו העיצובי בו בחרתם לעצב את הדירה, כדאי שתכירו עוד מספר נקודות חשובות אודות הליך התקנת דלתות. גבי המנעולן עוסק בתחום מזה לא מעט שנים ומוזעק ללקוחות רבים שצריכים מתקין דלתות בגין רצון לשינוי, התמודדות עם דלת מיושנת שלא ננעלת או לחילופין עם דלת נעולה שלא נפתחת. בחירה נכונה של מנעולן מקצועי שעבר את כל מסלול הכשרתו בהצלחה תבטיח לכם התמודדות מיטבית עם כל בעיה.

בחרתם להחליף את הדלתות המיושנות בדירתכם עקב תקלות רבות? הנה לכם כל דרכי ההתמודדות של מנעולן מקצועי עם כל בעיה

גבי המנעולן סיים בהצלחה את כל מסלול ההכשרה שהקנה לו את כל הידע והכלים המקצועיים להציע את שירותיו בתור מתקין דלתות מקצועי. מיד בתום מסלול ההכשרה, כל העוברים אותו בהצלחה מקבלים רישיון תקף לעסוק בתחום כך שתוכלו לוודא שהמנעולן שלכם מחזיק ברישיון תקף ולדעת שהוא אכן מקצועי ומיומן. בעקבות שינויים רבים בעולם המנעולנות, גבי המנעולן אף מקפיד מידי תקופה מוגדרת לעבור השתלמויות בתחום בכדי ליישר קו עם הקידמה המקצועית ולהכיר לעומק את כל הסוגי המנעולים החדשים והמתקדמים ביותר. אם גם אתם החלטתם להתחדש עם דלתות מעוצבות בשל תקלה בדלתות הישנות, חשוב שתכירו את שיטות ההתמודדות של גבי המנעולן עם כל בעיה. אם אתם מתמודדים עם דלת פתוחה שלא ננעלת, גבי המנעולן ידע להתגבר על הבעיה די בקלות. העובדה שהדלת פתוחה מאפשרת לכל מנעולן לראות את כל חלקי הצילינדר וכך הוא יכול לזהות את מקור הבעיה. זיהוי מקור הבעיה הוא במקרים רבים חלק משמעותי בפתרונה כך שלא אחת מנעולן מקצועי מצליח להתגבר על הבעיה אף ללא פגיעה בתקינות הצילינדר הקיים.

הכירו את התוספות השכיחות ביותר – מחזיר לדלת וסף לדלת

בשונה מדלת פתוחה שלא ננעלת, דלת נעולה שלא נפתחת אינה מאפשרת למנעולן לראות את כל חלקי הצילינדר ולכן הוא חייב להתחיל בשלבי הפריצה. שלבי הפריצה כוללים שתי שיטות מרכזיות כאשר הראשונה ארוכה ומורכבת יותר אך ללא פגיעה בתקינות הצילינדר הקיים והשנייה קצרה, מהירה ופשוטה יותר אך כוללת קידוחים והרס הצילינדר הקיים. גבי המנעולן בדומה לרוב ככל המנעולנים המקצועיים בוחר לרוב בשיטת הפריצה השנייה. מתקין דלתות מקצועי ידע להתגבר הן על דלתות פתוחות שלא ננעלות והן על דלתות נעולות שלא נפתחות בצורה מקצועית וללא כל פגע. מיד לאחר תום שלבי הפריצה, גבי המנעולן יחל בשלבי התקנת הדלת החדשה וגם לשלב זה ישנם מספר דגשים שחשוב שתכירו. הדגש הראשון והחשוב הוא הוספת מחזיר דלת. לא מעט אנשים שבוחרים להתחדש עם דלתות מעוצבות, דלתות כניסה או דלתות פנים חדשות, בוחרים להוסיף מחזיר דלת המבטיח שהדלת לא תישאר פתוחה. מעבר לכך, מחזיר דלת מבטיח שהדלת לא תיטרק בחוזקה, מה שיכול להתאים לדירה עם ילדים או בעלי חיים. אם לא די בכך, ישנה תוספת נוספת שרבים בוחרים לשלב בכל דלתות דירתם החדשות. תוספת זו היא סף דלת הממוקם בחלקה התחתון של הדלת ונועד בעיקר בכדי למנוע את חדירתם של לכלוכים או חרקים דרך הפתח שנוצר בין תחתית הדלת לרצפה. כיום יש מבחר עשיר של סוגי ספי דלת ומחזירי דלת מותאמים מבחינה עיצובית לדלתות השונות. בחירה נכונה בגבי המנעולן תבטיח לכם התמודדות מיטבית עם כל בעיה והשלמת כל שלבי ההתקנה בצורה מקצועית ויעילה, לרבות התקנת מחזיר דלת או סף דלת בהתאם לבחירתכם.

שתפו את המאמר לחברים:
Email
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Facebook
דילוג לתוכן