דלתות כניסה

דלתות כניסה – כבר מזמן לא רק חוצץ בין שטחי הכלל לשטח פנים הדירה שלכם!

כיום יש לא מעט סוגים שונים של דלתות כניסה שיוכלו להתאים לכל צורך. מעבר לשינויים המקצועיים המתבטאים בעיקר בעמידותה של הדלת, ישנן גם לא מעט שינויים אסתטיים שיאפשרו לכם להתאים את עיצוב דלת הכניסה לדירתכם לקו העיצובי בו בחרתם לעצב את הדירה כולה. כל עולם העיצוב הופך כיום למבוקש יותר ויותר ואנשים רבים שעד לפני מספר שנים בודדות בחרו את כל רהיטי דירתם על סמך רמת הפרקטיקה בלבד, מוכנים להחליפם ברהיטים פרקטיים פחות אך מעוצבים יותר. עד לפני השינוי הגדול בהתייחסותם של רבים לחשיבות העיצוב, דלתות כניסה שימשו בעיקר חוצץ המפריד בין שטחי הכלל לשטיח הפרט. מתוקף תפקידם של דלתות כניסה המשמשות חוצץ, מה שעניין את רוב ככל המתחדשים בדלתות חדשות הוא רמת עמידותן. כיום, דלתות כניסה משמשות כאובייקט עיצובי לכל דבר ועניין. יצרני דלתות כניסה רבים כיום מיישרים קו עם רצונות הציבור ומייצרים דלתות כניסה בשלל דגמים, צבעים, גדלים ובשילוב לא מעט אלמנטים כך שגם אתם תוכלו להתאים דלתות כניסה מעוצבות במדויק הן לטעמכם האישי והן לקו העיצובי הכללי בו בחרתם לעצב את הדירה כולה. אך למרות עליית המודעות לכל נושא עיצובן של דלתות כניסה והצגת כל המידע על דלתות בפן העיצובי, חשוב לגעת גם בכמה נקודות מקצועיות אודות עמידות הדלתות, הצילינדרים החדשים, התקלות השכיחות ודרכי ההתמודדות עימן. גבי המנעולן עוסק בתחום מזה לא מעט שנים וישמח לעמוד לשירותכם בהתמודדות עם כל בעיה.

מתמודדים עם תקלות שונות בדלתות כניסה? מנעולן מקצועי המחזיק ברישיון לעסוק בתחום הוא התשובה עבורכם

אז ראשית, חשוב לפתוח ולומר כי כל מנעולן מקצועי חייב לעבור מסלול הכשרה מלא המקנה לו את כל הידע והכלים להתמודד עם כל בעיה. בתום מסלול ההכשרה, המנעולן מקבל רישיון לעסוק בתחום ומתחיל להציע את שירותיו לכל דורש. אך בדומה לשינויים הרבים בעולם עיצוב דלתות כניסה, גם בעולם המנעולנות חלו לא מעט שינויים ושיפורים. הצילינדרים הנמכרים כיום חכמים, עמידים ואיכותיים הרבה יותר מאלו שנמכרו בעבר. לכן, גבי המנעולן מקפיד לעבור השתלמויות מקצועיות בתדירות גבוהה בכדי להכיר לעומק את כל הצילינדרים החדשים ביותר. מנעולן מקצועי הסומך על הכשרתו בלבד למרות שהסתיימה לפני מספר שנים, עלול להגיע להתמודדות עם צילינדר חדש ועמיד במיוחד שיגרור ניסיונות התמודדות כושלים ואף סיכון דלתות הכניסה. לכן, כל מנעולן מקצועי חייב ליישר קו עם הקידמה המקצועית והצילינדרים העמידים ביותר במטרה להעניק את השירות  הטוב, המקצועי והמהיר ביותר עבור כל לקוחותיו. אז מהן התקלות בגינן אנשים רבים נדרשים לסיועו של גבי המנעולן? אספנו עבורכם את התקלות השכיחות ביותר.

הכירו את התקלות השכיחות ביותר ודרכי ההתמודדות עימן – הדלת מסרבת להינעל!

אחת ההתמודדויות המחייבות סיוע מקצועי של גבי המנעולן היא התמודדות עם דלת פתוחה שלא ננעלת. לא מעט אנשים מזעיקים מנעולן מקצועי להתמודדות עם צילינדר שפשוט מסרב להינעל. במידה ומדובר בדלת פנים, הבעיה לא משמעותית וברוב המקרים ניתן להמתין מספר ימים עד להגעתו של מנעולן להתמודדות עם הבעיה. אך במידה ומדובר בדלתות כניסה המהוות חוצץ בין שטחי הכלל לשטח פנים הדירה שלכם, חשוב להזעיק מנעולן מקצועי בהקדם האפשרי. כיום יש לא מעט מנעולנים מקצועיים המציעים את שירותם 24 שעות ביממה בדיוק עבור תקלות מהסוג הזה. אז מה עושים. גבי המנעולן שעוסק בתחום מזה לא מעט שנים ידע להתחקות אחר מקור הבעיה. האפשרות לראות את כל חלקי הצילינדר מכלל צדדיו, מאפשרת למנעולנים רבים להצליח לאתר את מקור הבעיה ולעיתים אף להתגבר עליה בקלות, במהירות וללא כל צורך בהחלפת צילינדר. אך חשוב להדגיש ולומר כי למרות שפעמים רבות ניתן להתגבר על הבעיה ללא צורך בהחלפת הצילינדר, עדיין ההמלצה המקצועית של גבי המנעולן ועוד לא מעט מנעולנים מקצועיים היא להחליף את הצילינדר הקיים. הסיבות לכך נובעות מהחשש לתקלות חוזרות ונשנות ושב ושוב עם צילינדר ישן שכבר הספיק להוכיח שאינו הכי תקין בעולם וכמובן, הצילינדרים החדשים והאיכותיים הקיימים כיום יאפשרו לכם לבחור צילינדר דלתות כניסה מותאם במדוייק עבור הצרכים שלכם והתקציב העומד לרשותכם.

תקלה נוספת וסבוכה לא פחות – הדלת מסרבת להיפתח!

לעומת התמודדות זו, במסגרתה דלתות כניסה לא ננעלות, ישנה התמודדות סובה ומורכבת יותר, במסגרתה דלתות כניסה נעולות ולא נפתחות. כפי שהסברנו מעלה, האפשרות לראות את כל חלקי הצילינדר בדלתות כניסה פתוחות מהווה יתרון של ממש, אך כאשר הדלתות נעולות, הסיכויים להתחקות אחר מקור התקלה ולהתגבר עליה ללא צורך בהחלפת הצילינדר לא גבוהים במיוחד. גבי המנעולן יודע להתמודד עם כל סוגי דלתות כניסה הכוללות את כל סוגי הצילינדרים ללא יוצא מן הכלל. כל שנדרשים לעשות זה להתחיל בשלבי פריצת דלתות כניסה. על מנת לצלוח את כל שלבי הפריצה על הצד הטוב והמקצועי ביותר, כל מנעולן חייב להכיר את כל המידע על דלתות כניסה ועל הצילינדרים החדשים והעמידים ביותר. להליך הפריצה יש שתי שיטות עיקריות בהן בוחרים רוב המנעולנים. השיטה הראשונה ידידותית ועדינה ללא כל פגיעה בצילינדר הקיים בעוד השיטה השניה אגרסיבית יותר וכוללת קידוחים והריסה מוחלטת של הצילינדר הקיים. השיטה השניה נחשבת לשכיחה ביותר מכמה סיבות. הסיבה הראשונה היא פשטות ההתמודדות עם כל צילינדר. בעזרת קידוחים בכמה נקודות אסטרטגיות ניתן להתגבר על כל צילינדר בקלות ובמהירות, לעומת השיטה השניה המחייבת את כל המידע על דלתות כניסה ועל הצילינדר הקיים, שיטה איטית וסבוכה יותר. הסיבה השניה היא שאין סיבה לנסות ולשמור על תקינותו של הצילינדר הקיים. כפי שציינו מעלה, ההמלצה המקצועית של גבי המנעולן ועוד לא מעט מנעולנים המתמודדים עם דלתות כניסה היא להחליף את הצילינדר הקיים, גם אם ניתן לשמור על תקינותו (נגענו מעלה בכמה טעמים לכך).

כל ההבדלים המשמעותיים ביותר בין הצילינדרים השונים

לאחר תום שלבי הפריצה, כל שנותר לכם על מנת שתחזרו ליהנות מדלתות כניסה תקינות זה שלב החלפת הצילינדר. שלב החלפת הצילינדר מחייב אתכם להכיר מספר דגשים חשובים. הראשון הוא ההבדלים המשמעותיים ביותר בין דגמי הצילינדרים השונים. ההבדלים המשמעותיים ביותר בין הצילינדרים השונים מסתכמים ברמות אבטחה שונות וכן באפשרויות פתיחה ונעילה שונות. ישנם צילינדרים בעלי רמות אבטחה גבוהות במיוחד ולעומתם רבים אחרים בעלי רמות אבטחה בסיסיות. כמו כן ישנם צילינדרים מתקדמים המאפשרים את פתיחתם ונעילתם על ידי קוד קבוע או אף טביעת אצבע, ולעומתם, רבים אחרים הנפתחים וננעלים על ידי מפתחות בלבד. ככל שהצילינדר שתבחרו יהיה מתקדם ובעל רמת אבטחה גבוהה יותר, כך תידרשו לשלם עליו מחירים גבוהים יותר. לכן, מומלץ להתחיל מהקצבת סכום מקסימלי בהתאם לתקציב העומד לרשותכם ולבחור את הצילינדר העמיד והמתקדם ביותר במסגרת התקציב שהגדרתם. עוד חשוב להדגיש כי ישנם לא מעט מנעולנים המנסים להרכיב ללקוחותיהם צילינדרים מחודשים שנעשה בהם שימוש בעבר. לכן, חשוב לוודא שהמנעולן שלכם מרכיב בדלתות כניסה אך ורק צילינדרים חדשים לחלוטין מקופסא ייעודית שלא נעשה בהם כל שימוש בעבר.

שתפו את המאמר לחברים:
Email
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Facebook
דילוג לתוכן